Rozā kvarcs (Rose quartz, Pink Quartz, Розовый кварц)

Mīlestības akmens - atver sirds čakru visa veida mīlestībai (mīlestībai pret sevi, ģimenes mīlestībai, platoniskai mīlestībai un romantiskai mīlestībai). Rada spēcīgu pašnovērtējuma sajūtu, ticību saviem spēkiem, līdzjūtību un iecietību. Palīdz partnerattiecībās un dziedēt vecas negatīvas emocijas, tādas kā dusmas, bailes, aizvainojums, kā arī dziedē emocionālas brūces un traumas, pat skumjas, sniedzot iekšēju mieru. Dziedina gan fiziskā, gan emocionālā līmenī. Ļauj atvērties un pieņemt mīlestību. Aizsargā no apkārtējās vides piesārņojuma to aizstājot ar mīlestības vibrācijām. Māca labāk saprast sevi un citus, palielina intuīciju, palīdz pacelties virs personīgajām interesēm un sajust Visuma mīlestību.

Aizsargā no kaitīgiem ieradumiem, uzbāzības, spīta un nakts murgiem. Mazina vientulību un sirdssāpes.

Stiprina sirdi, asinsriti, palīdz atjaunot ādu. Mazina stresu, depresiju, panikas lēkmes, reiboņus, spriedzi sirdī, galvassāpes un ausu sāpes. Palīdz dziedēt kakla, krūšu, plaušu, nieru, liesas, aknu un dziedzeru kaites. Uzlabo miegu, veģetatīvās nervu sistēmas un smadzeņu darbību, palielina intelektu. Stiprina imunitāti, labvēlīgi iespaido limfātisko sistēmu. [3]

Rozā kvarcs veicina izveseļošanās procesu, dziedē iekšējas brūces. Palīdz nervu un sirds asinsvadu saslimšanas gadījumos. Mazina nogurumu. Pozitīvi iedarbojas uz imūno un limfātisko sistēmu.

Rozā kvarcs māca piedod, atver dvēseli. Kā talismans tas dāvā abpusēju mīlestību, glabā ģimenes laimi, paaugstina vīriešu potenci, aizsargā grūtniecības laikā, izsauc pretējā dzimuma interesi un saglabā veselību. Neprecētai sievietei rozā kvarcs palīdz veiksmīgi iziet pie vīra. [6]

Rožu kvarcs- nav vienkāršs akmens, kurs skaitas par mūsu planētas sulu un jaunas Zemes asins. Ir Visuma mīlestības koncentrācija. Viņš ir talismans, kurš labo sava saimnieka saites ar citiem cilvēkiem, vecākiem un bērniem un ar visu dabu. Rožu kvarcs ir tīras mīlestības simbols un apsargā to no izpostītājas un novīšanas. Atvieglina sirds smagumu un atver sirdi garīgai mīlestībai un pieķeršanās. Rožu kvarcs, kā talismans, ir vērtīgs mīlestībā, apsargā ģimenes laimi. Palīdz neprecētām sievietēm veiksmīgi iziet pie vīra. Šis akmens ir tiem, kas nevar just dzīves prieku, saprast mīlestības jēgu, tas ir dvēseles brūču ārstētājs. Uzskata, ka Rožu kvarcs palīdz cīnīties ar stresu, dzēš dusmu uzliesmojumus.

Šis kristāls lieliski pastāstīs, ja to izmantot, kā svārstu, par negatīvām un pozitīvam dzīvokļa, dārza mājas, zonām, vispār jebkuras vietas, kur viņa īpašnieks ir klāt.

Spējīgs palielināt savam saimniekam radošas spējas un pašpārliecību sevī. [22]

Rozā kvarcam raksturīga spēja ārstēt ne tikai atsevišķus orgānus, bet arī visu organismu kopumā, tāpēc arī diagnoze ārstēšanai nav svarīga. Ārstēšanai izmanto rozā kvarca plates, krelles, bumbiņas un citus priekšmetus. Rozā kvarca izstarojums palīdz centrālās un perifērās nervu sistēmas saslimšanu gadījumā, ārstē sirds un asinsvadu sistēmas traucējumus un iekaisuma procesus. Rozā kvarcs veicina stresa noņemšanu, apslāpē nervu lēkmes, paaugstina cilvēkā radošo sākumu un vairo pašpārliecinātību. Rozā kvarcs dziedē limfas un limfātiskās sistēmas saslimšanas, iespaido veģetatīvās sistēmas funkcionēšanu, normalizē asinis, sirdi, asinsvadus un kaulu smadzenes. Tas labvēlīgi iespaido aizkuņģa dziedzera darbu un apslāpē diabētu pat ļoti vēlās stadijās. Tāpat kā jebkurš kvarcs, rozā kvarcs ir apveltīts ar dinamisku intensitāti un izdziedēšanās spēku . Tiem, kas vēl ārstēt citus cilvēkus ar kristālu palīdzību un strādāt ar rozā kvarcu, vispirms ir jāattīrās pašam no vecām vēlmēm un jūtām.

Tiem, kas nespēj izjust dzīves prieku, sajust mīlestības būtību, rozā kvarcs palīdz izprast iekšējos sirds dziļumus. Rozā kvarcs dziedē iekšējās brūces. Tas māca piedot un noskaņo uz mīlestību. Rozā kvarca dziedēšanas var ilgt vairakus mēnešus un pat gadus. Līdz ar tā sākumu atmiņā var uzpeldēt daudzi jau aizmirstie notikumi, kas rada emocionālu stresu.Ja gribas raudāt, vajag raudāt – līdz ar to atbrīvojas apspiestās jūtas. Akmens dziedēšanas procesā cilvēka emocionālais stāvoklis ir ļoti trausls. Tāpēc ir ieteicams nēsāt rozā kvarca gabalu un censties būt kopā ar cilvēkiem, kuri varēs palīdzēt krīzes gadījumā. Ir jākraj uzmundrinājumi, jāiemil sevi, jāskatās spogulī un jāgūst iekšējā pārliecība par savu skaistumu. Akmens atver dvēseli un tad patiesība tiek izzināta caur mīlestību. Kā talismans tas dāvā abpusēju mīlestību, glabā ģimenes laimi, paaugstina vīriešu potenci, aizsargā grūtniecības laikā, izsauc pretējā dzimuma interesi un saglabā veselību. Neprecētai sievietei rozā kvarcs palīdz veiksmīgi iziet pie vīra. Rozā kvarcs ir astrāls sabiedrotais Vēršiem un Svariem. [23]

Rozā kvarcs- Absolūtas veselības simbols,mīlestības un harmonijas akmens, kas spēcīgi iedarbojas uz sirds čakru un attīsta spēju mīlēt. Atver sirdi un sniedz emocionālu līdzsvaru. Vecina mīlestību visās jomās,ari attiecībā uz sevi. Sniedz pašpaļāvību un padara rāmu,taču nelokāmu. tas noņem stressu,,sniedz mieru un nosvērtību un apskauj mūs ar mīlestības pilnā vibrācijām un dziedina sirdij nodarītās brūces.

Lieliski dziedē pagātnē gūtās emocionālās traumas, attīsta piedošanas un uzticēšanās garu. Līdzsvaro visas ķermeņa sistēmas, nostiprina un noregulē sirdsdarbību un asinsriti, uzlabo nieru darbību un miegu, uzlabo dzimumdziedzeru darbību.

To uzskata par labāko sirds čakras akmeni. Tas noņem emocionālu spriedzi, stresu un nogurumu smadzeņu darbības rezultātā, nomierina dusmu lēkmes un aizkaitinājumu, noskaņo cilvēku uz labsirdību un mīlestību. Veicina cilvēka radošās spējas, ticību saviem spēkiem. Noskaņo uz līdzjūtību piedošanu un mīlestību. Piemīt stiprinoša iedarbība uz dzimumorgāniem,ļoti efektīvs seksuālu traucējumu gadījumā,īpaši ,ja to cēlonis ir nepietiekama mīlestība pret sevi. [9]

Simbolizē mīlestību. To nēsā, lai piesaistītu mīlestību, to dāvina, lai demonstrētu savu mīlestību un atzinību. Tas palīdz celt pašnovērtējumu, radīt emocionālu līdzsvaru, nokārtot draudzīgas attiecības.

Rozā kvarcam raksturīga spēja ārstēt ne tikai atsevišķus orgānus, bet arī visu organismu kopumā, tāpēc arī diagnoze ārstēšanai nav svarīga. Ārstēšanai izmanto rozā kvarca plates, krelles, bumbiņas un citus priekšmetus. Rozā kvarca izstarojums palīdz centrālās un perifērās nervu sistēmas saslimšanu gadījumā, ārstē sirds un asinsvadu sistēmas traucējumus un iekaisuma procesus. Rozā kvarcs veicina stresa noņemšanu, apslāpē nervu lēkmes, paaugstina cilvēkā radošo sākumu un vairo pašpārliecinātību. Rozā kvarcs dziedē limfas un limfātiskās sistēmas saslimšanas, iespaido veģetatīvās sistēmas funkcionēšanu, normalizē asinis, sirdi, asinsvadus un kaulu smadzenes. Tas labvēlīgi iespaido aizkuņģa dziedzera darbu un apslāpē diabētu pat ļoti vēlās stadijās. Tāpat kā jebkurš jvarcs, rozā kvarcs ir apveltīts ar dinamisku intensitāti un izdziedēšanās spēku . Tiem, kas vēl ārstēt citus cilvēkus ar kristālu palīdzību un strādāt ar rozā kvarcu, vipirms ir jāattīrās pašam no vecām vēlmēm un jūtām. [18]

Rožu kvarcu (acīmredzot krāsu simbolikas dēļ) uzskata par mīlestības un auglības simbolu un līdzekli, kas ārstē jūtu vēsumu un seksualitātes problēmas. Citi ezotērikas piekritēji tic, ka rožu kvarcs pasargā no starojuma (piem. ūdens āderes, datoru starojums) kaitīgās ietekmes.

Ar ezotēriku saistīti rožu kvarca izstrādājumi (piem. "kristāla" bumbas) ir viena no izplatītākajām formām, kādā šo akmeni pārdod.

[8]

Rožu kvarcu (acīmredzot krāsu simbolikas dēļ) uzskata par mīlestības un auglības simbolu un līdzekli, kas ārstē jūtu vēsumu un seksualitātes problēmas. Citi ezotērikas piekritēji tic, ka rožu kvarcs pasargā no starojuma (piem. ūdens āderes, datoru starojums) kaitīgās ietekmes.

Ar ezotēriku saistīti rožu kvarca izstrādājumi (piem. "kristāla" bumbas) ir viena no izplatītākajām formām, kādā šo akmeni pārdod.

[9]

Sirds čakras pamatakmens. Tā enerģija piepilda cilvēku un atjauno iekšējo pasauli. Šis akmens ir tiem, kuri nespēj sajust dzīvesprieku, sajust mīlestības būtību. Kā jebkuram kvarcam piemīt dinamiska intensivitāte un dziedniecisks spēks. Izpauž klusuma vibrācijas.

Nēsāt akmeni ilgi nedrīkst, jo tas, tāpat kā pārējie kvarca veidi, iesaista cilvēku ilūzijas pasaulē.Bez tam, rozā kvarcs bieži negatīvi ietekmē veselību, veicina audzējus un citus izaugumus.

Absolūtas veselības simbols, mīlestības un harmonijas akmens, kas spēcīgi iedarbojas uz sirds čakru un attīsta spēju mīlēt. Atver sirdi un sniedz emocionālu līdzsvaru. Vecina mīlestību visās jomās,ari attiecībā uz sevi. Sniedz pašpaļāvību un padara rāmu,taču nelokāmu. tas noņem stresu, sniedz mieru un nosvērtību un apskauj mūs ar mīlestības pilnā vibrācijām un dziedina sirdij nodarītās brūces.

Lieliski dziedē pagātnē gūtās emocionālās traumas, attīsta piedošanas un uzticēšanās garu. Līdzsvaro visas ķermeņa sistēmas, nostiprina un noregulē sirdsdarbību un asinsriti, uzlabo nieru darbību un miegu, uzlabo dzimumdziedzeru darbību.

To uzskata par labāko sirds čakras akmeni. Tas noņem emocionālu spriedzi, stresu un nogurumu smadzeņu darbības rezultātā, nomierina dusmu lēkmes un aizkaitinājumu, noskaņo cilvēku uz labsirdību un mīlestību. Veicina cilvēka radošās spējas, ticību saviem spēkiem. Noskaņo uz līdzjūtību piedošanu un mīlestību. Piemīt stiprinoša iedarbība uz dzimumorgāniem, ļoti efektīvs seksuālu traucējumu gadījumā, īpaši, ja to cēlonis ir nepietiekama mīlestība pret sevi. [34]

Rozā kvarcs – mīlestības akmens, paaugstina pašnovērtējumu, māca mīlēt sevi un ticēt saviem spēkiem. Atver sirds čakru, kura sameklē savu mīlestību. Sadziedina apdegumus un asins sistēmas traucējumus. Palīdz paaugstināt grūtniecības iespējas. [20]

Rozā kvarcam piemīt beznosacījuma mīlestības enerģija. Tā rezonē ar mūsos esošo mīlestību un daudzkārt paplašina to. Tas apvelta mūs ar spēju sniegt un saņemt mīlestību. Rozā kvarcs ir kā tilts kas ved uz pozitīvām pārmaiņām.

 • Visaptverošas mīlestības un labu attiecību akmens
 • Mazina vientulības sajūtu un sirds sāpes
 • Lielisks emocionālā ķermeņa dziedinātājs
 • Ceļ pašnovērtējumu un ticību saviem spēkiem
 • Attīsta līdzjūtību, empātiju un iecietību, sniedz iekšēju mieru un harmoniju
 • Atbalsta partnerattiecībās, dziedē senas emocionālas brūces
 • Kliedē negatīvas emocijas - dusmas, bailes, aizvainojumus, skumjas

Ārstnieciskās īpašības

 • Absolūtas veselības simbols
 • Stiprina sirdi un asinsrites sistēmu, nostiprina asinsvadu sieniņas
 • Labvēlīgi ietekmē limfālisko, imūno un izvadsistēmu
 • Novērš galvas reiboņus
 • Ārstē nieres un virsnieres
 • Palīdz atjaunot ādu
 • Lieto pie veģetatīvās nervu sistēmas traucējumiem
 • Zem spilvena – uzlabo miegu
[26]
SaderAdamīns[5], Kavansīts[5], Morganīts[5], Petalīts[5], Rozā akmeņsāls[5], Rozā turmalīns[5], Safīrs[5], Variscīts[5], Zaļais diopsīds[5]
Krāsa Gaiši rozā[37], Spilgti rozā[37], Rozā[4][5][30]
Caurspīdīgums Caurspīdīgs[37]
Spīdums Stikla[30][58]
Cietība 7[37][58]
Čakra 4. sirds (Heart) Anahata[3][9][4][58]
Vibrācija 7[3][4]
Stihija Ūdens[3][9], Uguns[9], Zeme[3][9]
Zodiaks Udensvīrs (Aquarius)[9][9][58], Svari (Libra)[3][4], Jaunava (Virgo)[3], Vērsis (Taurus)[3][4], Auns (Aries)[5]
Planētas Mēness[9], Venēra[9]
Ercengelis Ariels[3], Camuels[3], Haniels[3], Rafaels[3]
Enerģija Mīlestibas[5], Uzņēmīgā Iņ (uzņem enerģiju)[9][58]
Kaites Pēctraumas stresa traucējumi[4], Sāpes[4], Sasitumi[4][4], Sirds[33], Sirds slimības[9], Jostas roze[4], Reimatisms[9], Plānprātība[4], Plaušas[4], Pūtītes[9], Neauglība[4], Nervu sistēma[58], Nieres[4][33], Nieru slimības[9], Nogurums[4], Menstruācijas[4], Migrēna[4], Miršanas process[4], Limfātiskā sistēma[58], Kakls[4], Kaulu smadzenes[58], Klepus[4], Ilgs mūžs[58], Išiass[9], Emfizēma[4], Depresija[9], Dzemdes amputācija[4], Bezmiegs[9], Bulīmija[4], Āda[4], Aknu slimības[9], Alheimera slimība[4], Anoreksija[4], Apdegumi[4], Asinsapgādes traucējumi[9], Asinsrites sistēma[58], Asinsrites traucējumi[9], Astma[9]
Emocionālā ietekme Vientulība[4], Vilšanās[4], Emocionāla trauma[4], Pārestības sajūta[4], Stress[4], Stresu samazina[4], Pašaprūpe[4], Pašcieņa[4], Pašnāvnieciskas domas[4], Pašpārliecinātība[4], Piedošana[4], Piekrišana[4], Pozitīvs/Apgalvojuma paziņojums[4], Prieks[4], Atbrīvo negativitāti[4], Neatlaidība[4], Nesavtīgs[4], Niknums[4], Nomierināšana[4], Beznosacījumu mīlestība[4], Maigums[4], Mierīgums[4], Mierināšana[4], Mīlestība[4], Emocionālais līdzsvars[4], Laime[4], Laipnība[4], Kliegšana[4], Klusums[4], Komforts[4], Konflikti[4], Krīze[4], Pārlieku jūtība[4], Izmisums[4], Greizsirdība[4], Pozitīva enerģija[4], Emocionāla dziedināšana[4], Depresija[4], Dusmas[4], Barošana[4], Bēdas[4], Emocionālās blokādes[4], Agresīva uzvedība[4], Atslābinājoši[4], Emocionāla atbrīvošanās[4], Vainas apziņa[4]
Garīgā ietekme Savienoties ar Kristus apziņu[4], Beznosacījuma mīlestība[4], Dievišķā mīla[4], Garīgā mīlestība[4], Pozitīvo enerģiju palielina[4]
Dzimšanas akmens Janvāris[5]
Minerālu klase Silikātu minerāls[4]
Ķīmiskā formula SiO2 - silīcija dioksīds ar dzelzs un/vai titāna piemaisījumiem[4]
Blīvums (g/cm3) 2,6[58], 2,7[37]
Atradnes ASV[2], Austrija[2], Birma[37], Brazīlija[37][4][2], Francija[2], Indija[4][2], Japāna[2], Krievija[2], Madagaskara[4][2], Mozambika[37], Namībija[2], Polija[2], Šrilanka[37], Šveice[2], Vācija[2]
Iespējas Laimes akmens[11]