Planētas

Kā padarīt savu dzīvi pilnvērtīgāku izmantojot 9 planētu akmeņu maģiju?

Saules sistēmā ir deviņas planētas. Saule ir visu planētu (kas griežas ap sauli) valdnieks. Saule pārstāv uguns elementu un rada dienu. Tā ir viena no planētu sistēmas zvaigznēm. Saule tiek uzskatīta par visu planētu garu un pavēlnieku. Dārgakmens rubīns, kas simbolizē sauli, ir sarkanīgā purpura krāsā, tā dominējošais spēks cilvēka ķermenī ir žults un tas pārstāv Austrumu virzienu.

Rubīns ir minerāls (akmens). Ķīmijas terminos runājot, tas ir alumīnija, skābekļa, dzelzs un hroma savienojums. Rubīna raktuves atrodamas Ķīnā, Birmā, Indijas Dienvidos, Ceilonā un Afganistānā.

Rubīns ir jānēsā tiem, kuru Zodiaka zīme ir Lauva, kā arī tiem, kuru saules stāvoklis horoskopā ir vājš. Rubīna nēsāšana atbrīvo no nabadzības un trūkuma valgiem, dāvā turību, labu reputāciju un slavu politiskajā sfērā, dēla dzimšanu. Tas ir ļoti iesakāms visiem tiem, kas kandidē uz augstiem amatiem.

Rubīnu iesaka nēsāt inženieriem, mineralogiem, juvelieriem, aktieriem, dramaturgirm, māksliniekiem, Valsts amatpersonām, politiķiem, diplomātiem, tirgotājiem un tiem, kas vēlas iegūt slavu un popularitāti, audumu, kokvilnas, papīra un ziedu tirgotājiem, radošiem cilvēkiem, kas alkst popularitātes un visiem tiem, kas vēlas saglabāt labu un stipru veselību.

Cilvēks, kura horoskopā saule atrodas vājā pozīcijā, var bieži slimot ar muguras – kaulu slimībām, ciest no zema vai augsta asinsspiediena, sirds, smadzeņu, acu kaitēm, gremošanas traucējumiem, plaušu slimībām, dispepsijas, hemoroīdiem, diabēta, dzeltenās kaites un holēras.

Bet nēsājot rubīnu mēs varam pasargāt sevi no visām augstāk minētajām kaitēm. Rubīna valkātājs var izvairīties no tādām slimībām kā dizentērija, žagas, caureja un dilonis. Kā pareizi nēsāt rubīnu? Tā svaram jābūt vismaz 3 Ratti (360 mg). Jo lielāks ir rubīna svars, jo spēcīgāka tā ietekme. Rubīns ir jāiestrādā varā vai zeltā. Pirms uzvilkšanas tas vienu nakti, vēlams, lai tā būtu sestdiena, jāuzglabā Gangas (var arī ar īpašu tehniku izmantojot matras parasto ūdeni pagatavot par Gangas ūdeni) vai pavasara ūdenī, kam pievienots nevārīts piens. Pēc tam, pēc tā noskalošanas ar ūdeni, svētdien pirms 10 no rīta akmeni var uzvilkt uz zeltneša, vienlaikus skaitot slepeno mantru akmens spēka aktivizēšanai. Tad akmens īpašniekam ir jāziedo templim sarkana auduma gabals, kvieši un nauda, izejot no savām iespējām. Arī gavēšana svētdienas dienā neitralizē saules negatīvo ietekmi.

Rubīns turpina ietekmēt cilvēku un saglabā savu iedarbību četrus gadus kopš uzvilkšanas brīža.

Cilvēkiem, kuru vārdi sākas ar- ma, mī, mi, mu, mo, ta, tī, tei, tu - par savu Zodiaka zīmi ir jāuzskata Lauva. Cilvēks, kas dzimis jebkura mēneša l,10,19 un 28-ā datumā, kā arī tiem, kas dzimuši laika periodā no 17-ā augusta līdz 16-am septembrim vai arī janvāra un jūnija mēnešos dzimušajiem, ir jānēsā rubīns, tas der arī tiem, kuru laimīgais cipars ir 4.

Mēness un tā dārgakmens Pērle

Mēness ir par ūdens elementu valdošā dievība, kas nosaka jūras paisumus un bēgumus. Mēness sfēra ir lietus ūdens rezervuārs, tāpēc Mēness ir augu un dārzeņu valsts valdnieks. Mēness simbolizē māti jeb sievišķo principu, radīšanas un saglabāšanas enerģiju.

Mēness ir viena no galvenajām apakš-planētām, kas uzņem saules gaismu, tas griežas ap zemi, izkliedējot savu gaismu. Mēness griežas arī ap sauli. Pilnmēness un Amavasja iestājas tad, kad sauli un mēnesi šķir seši raši. Mēness krāsa ir balta. Ķermenī tas pārvalda gļotas, dāvā cilvēkam labu sirdi, gudrību un zināšanas. Tas atbild par prāta mieru, komfortu, vispārējo labklājību un cilvēka veiksmes pakāpi. Mēness dārgakmens ir pērle. Pērles ir akmens veids, kas sastāv no kalcija un skābekļa. Ķīmiskās kombinācijas skatījumā tas, zināmā mērā, ir kalcija karbonāts.

Pērle atbilst planētai ‘mēness’ un zodiaka zīmei ‘Vēzis’. Ir pieejamas vairāku krāsu pērles. Lietus lāses, kas iekrīt pērļu-austeru atverēs jeb mutēs ‘Svati Nakšatras’ laikā it kā sacementē tās. Bet milzīgais pērļu valdzinājums un pieprasījums ir iedvesmojis zinātniekus uz mākslīgu pērļu audzēšanu. Mūsdienāss ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību, vielas, kas līdzinās lietus lāsēm ‘Svati Nakšatras’ laikā tiek iepilinātas jūras gliemežnīcās, un tās kārtu pēc kārtas pārklājas ar perlamutru (koraļļkrāsas substanci). Šādas pērles sauc par audzētajām jeb kultivētajām pērlēm, bet gan dabiskās, gan kultivētās pērles izaug gliemežnīcā, tāpēc tās nekādi neatšķiras un ir vienlīdz iedarbīgas. Pērļu plašā pieejamība tirgū ir samazinājusi arī to cenu un, līdz ar to, sabiedrībā tās ir visai populāras.

Astroloģija apgalvo, ka mēness ļoti spēcīgi ietekmē cilvēka prātu. Pērles ir jāvalkā visiem tiem cilvēkiem, kas bieži vien nevar savaldīt savas jūtas un emocijas.

Pērles nomierina kaislības un garastāvokļa maiņas, tās stiprina sirdi. Dāvā karalisku labestību jeb līdzjūtību, svētības no vecākiem, ģimenes laimi un labklājību, attīsta labās īpašības un izdomas spējas. Atbrīvo no vēdera kaitēm, attīsta prāta, garīgās un zināšanu uztveres spējas.

Medicīnas zinātne apraksta vairākus pērļu izmantošans veidus. Tās palīdz tiem, kurus piemeklējušas acu, kakla, sirds, urīnizvadkanāla slimības, hidrocēle, klepus, kalcija deficīts, sieviešu kaites, gremošanas traucējumi, nogurums un vispārēja rakstura saslimšanas, kā arī fiziskais vājums. Tās ne tikai ārstē cilvēku, bet arī piešķir viņa sejai mirdzošu gaišumu un mirdzumu. Ja bērnam pērles iegādājas viņa māte, tās daudz labvēlīgāk viņu ietekmē. Kā nēsāt pērles? To svaram jābūt vismaz 2 Ratti (240 mg). To ietekme pieaug atbilstoši svaram. Pērles ir jāiestrādā sudraba gredzenā vai piekariņā. Augošā mēnesī, pirmdienas vakarā, pēc pērļu noskalošanas īpaši pagatavotā ūdenī, kam pievienots nevārīts piens, noskaitiet īpašo aktivizācijas mantru. Pēc tam pērles var nēsāt uz labās rokas mazā pirkstiņa. Templim ir jāziedo rīss, cukurs, kvieši, audekls un nauda. Pērļu iedarbības laiks sastāda 2 gadus 1 mēnesi un 27 dienas kopš brīža, kad tās uzvilktas.

Saskaņā ar rietumu astroloģiju, pērles ir jānēsā cilvēkiem, kas dzimuši jebkura mēneša 2, 11, 20 un 29-ā datumā. Cilvēkam, kas dzimis laika posmā no 16-ā jūlija līdz 17-am augustam arī ir jānēsā pērles, tāpat arī tiem, kuru laimīgais cipars ir 2 un 7.

"Katru dienu saule uzaust, bailēs no dieva dusmām.
Katru dienu pūš vējš, bailēs no dieva dusmām.

Cilvēks nebaidās no Dieva, viņš pats izaicina savu likteni.”

"Tikai dieva iedvesmoti cilvēki pareizi izprot dārgakmeņus un spēj paglābt sevi no gaidāmajām raizēm un posta.”

Marss un tā Dārgakmens Korallis

Marss ir deviņu planētu plejādes galvenais virspavēlnieks. Tā personifikācija ir kara dievs. Astroloģijā Marss tiek uzskatīts par postu nesošu planētu, kas liek saviem pakļautajiem personīgās vēlmes vērtēt augstāk par citu cilvēku vēlmēm. Tā krāsa ir sarkanā. Marss ir dienvidu virziena valdnieks. Tā kā tas atrodas ļoti tuvu zemei, to sauc arī par "Angaraku” un zemes dēlu. Tas pārstāv asinis un simbolizē neatlaidību. Marsa dārgakmens ir korallis, bet tā zodiakālās zīmes ir Auns un Skorpions.

Jau kopš izseniem laikiem astrologi ir pētījuši koralli. Tas nav minerāls. Korallis ir organiska substance. To veido bezmugurkaulnieka jūras organisms ar nosaukumu Isis nobiles. Koraļļus atrod jūrā apmēram 600-700 pēdu dziļumā, to forma līdzinās vīteņaugam ar daudziem zariem. Zinātnieki apgalvo, ka tas sastāv no kalcija karbonāta.

Dabā ir sastopami dažādu krāsu koraļļi, spilgti un purpursarkani, rožaini un iesārti, pat balti. Koraļļi pārstāv karstasinīgu temperamentu. Tie vairo dažādus tikumus, drosmi, neatlaidību,spēju stāties pretī un atrisināt sarežģītas situācijas un problēmas, ļauj cilvēkam uzņemties risku. Tā kā korallis ir Auna un Skorpiona galvenais dārgakmens, tas novērš šķēršļus šo Zodiaka zīmju pārstāvju dzīvēs, paverot ceļu veiksmei. Tāpat tas vairo viņu ietekmi sabiedrībā. Bailīgiem cilvēkiem vai tiem, kuri pastāvīgi cieš fiasko un zaudē saviem ienaidniekiem, vajadzētu nēsāt koralli. Tas ir arī ideāls laimīgas laulību dzīves akmens.

To iesaka nēsāt karavīriem, militārpersonām, policistiem, elektriķiem, ķirurgiem, spēlmaņiem un garīdzniekiem. Tas lieliski ceļ pašapziņu, administratīvās un vadītāja spējas, līdera spējas sabiedriskajā un politiskajā sfērā, palīdz uzturēt brālīgas un draudzīgas attiecības ar vecākajiem, palīdz zemes un īpašuma pirkšanas un pārdošanas darījumos.

Korallis novērš grūtniecības problēmas, drudzi, hemoroīdus, impotenci, izsitumu tīfu, bakas utt., bērnus tas pasargā no tādām slimībām kā nervu tiks un vēdera sāpes, īpaši tad, ja viņi ap kaklu nēsā koraļļu malas vai krellītes. Koraļļu oksīds kopā ar medu spēcina, bet sajaukta ar bēteļa lapām koraļļu pasta ārstē klepu un sirds kaites.

Kā nēsāt koralli? Tā svaram jābūt vismaz 2.5 Ratti (300 mg) un tas jānēsā iestrādāts gredzenā. Koraļļi, kuru svars ir 5,7,9,11,13 ratti un vairāk , dāvā vairāk veiksmes.

Korallis ir jāiestrādā zeltā vai varā. Gredzens ar koralli jānēsā uz zeltneša. Vislabākais koraļļa uzvilkšanas laiks ir vienu stundu pēc saullēkta vai līdz 11:00 no rīta, to uzvelkot, ir jāskaita "Om Bhaum Bhaumaije Namah Om”. Tā valkātājam ir jāziedo Braminam vai priesterim lēcas, gurs un nauda, kas ietīta sarkanā drānā. Gurs ir jāizbaro sarkanam vērsim. Pirms gredzena uzvilkšanas pirmo reizi, iegremdējiet to govs pienā un noskalojiet Gangas ūdenī. Koraļļa iedarbība uz valkātāju ilgst 3 gadus un 3 dienas kopš tā uzvilkšanas brīža.

Saskaņā ar rietumu astroloģiju, akmens ir jānēsā cilvēkiem, kas dzimuši jebkura mēneša vai laika periodā no 14-ā aprīļa līdz 15. maijam un no 17-ā novembra līdz 15-am decembrim vai tiem, kuru laimīgais cipars ir 9.

"Pieradini sevi strādāt un neiekal sevi patikas un nepatikas, mīlestības un naida, prieka un bēdu važās. Tie nāk un iet: uzmet tiem tikai ātru skatienu un ignorē tos.”

"Kad cilvēku piemeklē neveiksmes un viņš nekādi nevar no tām atbrīvoties, viņš savā izmisumā vienmēr vēršas pie lūgšanām.”

Merkurs un tā dārgakmens Smaragds

Planēta Merkurs tiek uzskatīta par deviņu planētu plejādes princi. Merkurs ir mēness un viņa sievas Rohini dēls. Cilvēka ķermenī Merkurs pārstāv gudrību un atbild par balss funkciju. Merkurs valda pār divām Zodiaka zīmēm - Dvīņiem un Jaunavu. Merkura dārgakmens ir Smaragds. Tas ir minerāls, alumīnija, berilija, silikāta un skābekļa savienojums. Tā krāsa ir mirdzoši piesātināti zaļa. Šis dārgakmens ir rets, jo nevainojamu smaragdu ir ļoti grūti atrast.

Smaragds lielākoties atrodams Indijā, Krievijā, Brazīlijā, Kolumbijā. Tas ir smalks un trausls dārgakmens. To iegūst raktuvēs. Akmenī bieži var saskatīt melnus punktus, tādu kā zilējumu un dzīslojumu, to nosaka augstais oglekļa saturs šajā akmenī. To atpazīst pēc raksturīgā zilējuma. Īsts un tīrs smaragds bieži vien ir ar plaisiņām, bet tas neietekmē tā kvalitāti un pirmšķirību.

Nēsājot smaragdu, cilvēks nomierina garu un prātu. To iesaka diplomātiem, talantīgiem, ģeniāliem cilvēkiem, zinātniekiem, astrologiem, skolotājiem, arhitektiem, medicīnas pārstāvjiem, ārstiem, biznesmeņiem, nekustamā īpašuma pārdevējiem, izdevējiem, grāmatvežiem, inženieriem, rakstniekiem, pasta darbiniekiem, apdrošināšanas aģentiem un intelektuāļiem. Tas attīsta spriestspējas, prātu un garīgo spēku.

Nēsājot smaragdu, zināšanu un gudrības dieviete Sarasvati asina studentu prātu, attīsta dziedāšanas, dejošanas un muzikālās prasmes. Akmens uzlabo redzi, vairo īpašumus, dāvā pēcnācējus, sagrauj melnās maģijas un ļauno garu ietekmi, uzlabo veselību, dāvā prieku un baudu.

Smaragdam ir daudz labu īpašību. Apsiets ap vidukli tas palīdz grūtniecēm iznēsāt bērnu un atvieglo dzemdības. Ja to uzdāvina mīļotajam cilvēkam, viņu gaida laimīgs liktenis. Tas drīz vien atklāj un atšķetina visas intrigas, kas vērstas pret akmens īpašnieku. Tas piepilda valkātāju ar mīlestību, līdzjūtību un augstsirdību.

Ja cilvēka horoskopā Merkurs ir vājš, viņu piemeklē tādas slimības kā astma, reimatisms, klepus un stostīšanās utt., šajā gadījumā viņam noteikti palīdzēs smaragds.

Kā pareizi nēsāt smaragdu? Smaragda svaram jābūt vismaz 2.5 ratti (300mg), tas jānēsā iestrādāts gredzenos vai piekariņos. Jo lielāks smaragda svars, jo lielāks tā spēks.

Smaragdam jābūt iestrādātam piecos metālos vai sudraba gredzenā. Pirms uzvilkšanas gredzens ir jānoskalo nevārītā pienā, tas jāizdara līdz 11-iem no rīta. Pēc tam ar gredzenu pieskaras izvēlētās Dievības tēla kājām un noskaita aktivizācijas mantru.

Smaragda gredzens ir jānēsā uz mazā pirkstiņa, pirms uzvilkšanas templim ir jāziedo nauda, bet govij ir jāizbaro zaļie dārzeņi ar visām lapām.

Visefektīvākais smaragda iedarbības laiks ir 3 gadi kopš uzvilkšanas brīža.

Pēc rietumu astroloģijas, smaragds ir jānēsā cilvēkiem, kas dzimuši jebkura mēneša 5, 14 un 23-ā datumā vai laika periodā no 15-ā jūnija līdz 15-am jūlijam un posmā no 17-ā septembra līdz 16-am oktobrim, kā arī tiem, kuru laimīgais cipars ir 5.

Atcerieties: Ja smaragds nav pieejams, var nēsāt tā aizstājējus, piemēram, margazu, peridotu, turmalīnu (zaļo) vai oniksu.

"Cik dīvaini! Bagātība mūs pilnībā apstulbina.
Tas viss ir ļoti dīvaini, naudas psiholoģija!
Kad jums tās nav, jūs alkstat to iegūt!

Kad jūs iegūstat, jūs sākat apskaust tos, kam tās ir vairāk, un jūtaties lepns un augstprātīgs starp tiem, kam tās ir mazāk.”

"Lai dāvātu mīlestību, mums ir jākļūst neatkarīgiem sevī un par tādu atbalstu citiem, pie kura viņi var droši tverties.

Tikai tāds indivīds, kuram nav nepieciešams nekāds balsts, spēj dāvāt mīlestību.

Visi pārējie ir tikai tās saņēmēji.”

Jupiters un tā Dārgakmens Dzeltenais Safīrs

Jupiters ir vislielākā un smagākā planēta saules sistēmā. Tas ir dievu skolotājs (Guru). Jupiters ir visu deviņu lanētu plejādes galvenais padomnieks. Jupiters pārstāv sattvisko dabu. Tā ir labvēlīga planēta, kas dāvā laimi,veiksmi un laimīgu likteni. Jupitera krāsa ir dzeltenā. Tā diena ir ceturtdiena un tas atbild par ziemeļaustrumu virzienu. Jupitera dārgakmens ir dzeltenais safīrs, kas ir īpaši labvēlīgs Zodiaka apļa Strēlnieka un Zivju zīmes pārstāvjiem.

Dzeltenais safīrs ir minerāls. Tā ķīmiskās analīzes rezultātā ir noteikts, ka tas sastāv no alumīnija, hidrovizila un florīna. Šo akmeni atrod Himalajos, Ceilonā un Krievijā. Tas ir visai smags, gluds un caurspīdīgs. Safīrs var būt baltā, gaiši un tumši dzeltenā, kā arī gaiši oranžā krāsā.

Dzeltenais safīrs tiek uzskatīts par vislabāko no visiem akmeņiem, tāpat kā Brihaspati ir galvenais dievu skolotājs. Brihaspati (Jupiters) atbild par gudrību, ticības un reliģijas lomu cilvēka dzīvē, tāpēc šo akmeni iesaka nēsāt visiem. Dzeltenā safīra valkātājs iegūst likuma, ētikas zināšanas, atjautību un gudrību, darba prieku, pasaulīgo laimi, parafizisko svētlaimi, fizisko spēku un varu, apdāvinātību, ilgu dzīvi, labu veselību, labklājību, slavu, mierīgu prātu un garīgo mieru. Tas īpaši iesakāms rakstniekiem, autoriem, advokātiem, tirgotājiem un biznesmeņiem.

Dzeltenais safīrs ir jānēsā meitenēm, kas sasniegušas laulības vecumu, jo tas novērš visus šķēršļus viņu ceļā uz laimīgu laulību. Vēl jo vairāk, tā valkātājas iegūst tiešām labus līgavaiņus. Lai nu kā, dzīvesbiedram (vīram vai sievai) ir jānēsā dzeltenais safīrs, lai laulības dzīve būtu patiešām laimīga. Tas apvalda dusmas un dāvā savam īpašniekam plašu skatījumu uz dzīvi un vērīgumu. Tas stiprina draudzības saites un novērš nelaimes gadījumu iespējamību, nejaušu nāvi un briesmas. Dzeltenā safīra gredzens nes labu veiksmi, mieru, labklājību un pārticību. Dzeltenais safīrs( Pukhradža) dod spēku,enerģiju, vitalitāti, gudrību, ilgmūžību, labu vārdu, slavu un popularitāti. Tas palīdzēs arī gadījumā, ja ģimenei ir grūti atrast labu partiju savai meitai.

Cilvēks, kas nēsā Dzelteno Safīru (Pukhradžu) attīstās garīgajās nozarēs un atbrīvojas no visām bailēm un ļaunajām vibrācijām, kā arī no spoku un rēgu apsēstības.

Vispāratzīts fakts, ka tas palīdz drudža, klepus un reimatisma slimniekiem, pret nelabu smaku no mutes un nieru kaitēm. Kā pareizi nēsāt Dzelteno safīru?Dzeltenā safīra svaram gredzenā jābūt vismaz 3 Ratti (360 mg). Jo lielāks akmens svars, jo spēcīgāka tā ietekme.

Tas jāiestrādā zeltā vai piecos metālos (Panč dhatu) un jāuzvelk ceturtdienas rītausmā, pie sava spēka koka pielūgsmes rituālā un noskaitot šī akmens aktivizācijas mantru.

Pēc tam gredzena īpašniekam ir jāziedo templim dzelteni ziedi, graudi, audekls un nauda, tas jādara ceturtdienā, lai iegūtu Jupitera labvēlību. Lai Dzeltenais Safīrs būtu vēl spēcīgāks, cilvēkam ir jāpabaro zirgs ar graudiem. Dzeltenā safīra iedarbība saglabājas 4 gadus, 3 mēnešus un 18 dienas.

To iesaka nēsāt personām, kas dzimušas jebkura mēneša 3, 12, 21 un 30-ā datumā vai laika periodā no 15-ā marta līdz 13-am aprīlim un no 16-ā decembra līdz 14-am janvārim, kā arī cilvēkiem, kuru veiksmes cipars ir 3 un tiem, kuru horoskopā Jupiters ir vājš. Atcerieties: Ja nav iespējas iegādāties dzelteno safīru, var izmantot pusdārgakmeņus- topāzu un citrīnu, kuru iedarbība ir tieši tāda pati.

Pērkot dzelteno safīru pircējam ir jāpārbauda tā tīrība, jāseko, lai tajā nav plaisas vai burbulīši. Jāatceras, ka dzeltenais safīrs ir caurspīdīgs dārgakmens. Tajā var būt dzīslojums, kas līdzinās cilvēka vēnu pinumiem. Šo dzīslojumu uzskata par dabisku pazīmi, ka safīrs ir 100% īsts. Viltojumiem var nebūt dzīslojuma. Nav svarīgi, cik izteikts ir šis dzīslojums, ja tas ir, akmens ir īsts.

Venēra un tās dārgakmens Dimants (briljants)

Venēra ir visspilgtākā planēta uzreiz pēc saules un mēness. Venēra jeb Šukra ir dēmonu skolotāja. Tā ir arī deviņu saules sistēmas planētu padomes locekle. Ir kāds ticējums, kas stāsta, ka Dievs Šiva iemācījis Šukrai atdzīvināt mirušos (Mritjasandživini Vidja).Venēra (Šukra) tiek asociēta arī ar mantru, medicīnas, tantras zinātni, buramvārdiem, hipnozi, hipnotisma, mesmerisma un alķīmijas zinātni. To sauc arī par daiļo mākslu, mīlestības, skaistuma un pievilcības dievieti. No vienas puses tā dāvā iekāri (seksuālo mīlestību), bet no otras puses piepilda cilvēka dzīvi ar tīru mātišķu mīlestību. Venēras dārgakmens ir dimants. Venēra valda pār Vērša un Svaru zodiaka zīmēm.

Dimants - dārgakmeņu karalis ir ķīmisku elementu pārpilns, un šajā ziņā tas ir visdārgākais minerāls. Tas slavens ar savu apbrīnojamo mirdzumu, cietību un skaistumu. Ķīmiskā analīze par tā galveno sastāvdaļu sauc cieto oglekli. Tas atrodams gan raktuvēs, gan līdzenumos. Tas var būt gan balts, gan arī citās krāsās, tas atgādina zvaigžņu dievišķo un žilbinošo starojumu.

Saskaņā ar astroloģiju, tas pārstāv planētu Venēra. Ja cilvēka horoskopā Venēra ir vāja un, viņa horoskopa zīme ir Vērsis vai Svari, viņš var uzlabot savu likteni, nēsājot dimantu.

Nēsājot dimantu, cilvēks var atbrīvoties no mazvērtības kompleksiem, viņa sejā parādās mirdzums un viņš automātiski iegūst vēl daudz citas lieliskas īpašības. Pretējā dzimuma pārstāvji var piesaistīt viens otra uzmanību tieši valkājot dimantu. To īpaši iesaka nēsāt dzejniekiem, gleznotājiem, māksliniekiem, aktieriem, smaržu un rotaslietu tirgotājiem un to izgatavotājiem. Tas labvēlīgi ietekmē konditorus, viesnīcniekus, zelta tirgotājus, ārstus, cukura un rīsa pārdevējus.

Dimanta nēsātāji var pasargāt sevi no briesmām un ļauniem gariem, tādām būtnēm, kā raganas, spoki, no melnās maģijas un pat, zināmā mērā, no indes. Tas padara cilvēku izturīgāku, nodrošina laimi un pastāvību laulības dzīvē, uzlabo veselību, novērš priekšlaicīgu nāvi.

Šukračarja ir teicis, ka sievietei, kas vēlas dzemdēt dēlu ir jānēsā dimanta gredzens jau kopš paša grūtniecības iestāšanās brīža. Tas ārstē tādas slimības, kā epilepsija, nespēks, dzimumnespēja, reimatisms, hidrocēle, sēklas trūkums un citas seksuālās kaites.

Kā pareizi nēsāt dimatu? Dimanta svaram jābūt vismaz vienam Ratti (121 mg), tam jābūt 18 karātu vai 60% zelta gredzenam. Dimants (briljants) ir jāiestrādā zeltā, sudrabā vai piecos metālos. Sākumā tas jānoskalo nevārītā pienā vai Gangas pagatavotajā ūdenī. Pēc tam, piektdienas dienā ir jāmeditē ar tā dievību, skaitot mantru "Om Šum Šukraije Namah Om”, tad var uzvilkt gredzenu. Gredzena valkātājam ir jāziedo templim baltas drānas, rīsi, cukurs un nauda. Ar augļiem ir jāpabaro balta govs vai balts zirgs.

Dimants uz cilvēka ķermeni iedarbojas 7 gadus kopš uzvilkšanas brīža.

Tas iesakāms arī tiem, kas dzimuši jebkura mēneša 6, 15-ā vai 24-ā datumā vai laika periodā no 15 maija līdz 15. jūnijam un laika posmā no 17-ā oktobra līdz 16. novembrim.

Dimantu var valkāt arī tie, kur laimīgais cipars ‘6’ vai, kuru horoskopā Venēra ir vāja.

Atcerieties: Ja dimants nav pieejams vai tas ir pārāk dārgs, nēsājiet pusdārgakmeņus, piemēram, špatu (kvarcu), balto safīru (vai jašmu) un cirkonu. Šiem akmeņiem piemīt dimantam līdzīga iedarbība. Piebilde: Planēta Venēra tiek uzskatīta par visnežēlīgāko jeb visniknāko un dusmīgāko planētu. Tāpēc pirms dimanta valkāšanas ir iesakāms konsultēties ar astrologu, citādi dimants var pat nodarīt kaitējumu.

"Mācies vienmēr runāt maigas, mīlestības un pieķeršanās pilnas runas, tad daudzkārt pieaugs tavu draugu skaits.”

Saturns un tā dārgakmens Zilais Safīrs

Saturns ir saules sistēmas pavadonis. Linga Purānā teikts, ka Saturns ir dzimis no Dieva Rudras izstarotās gaismas, bet saskaņā ar Markendaija Purānu tas piedzimis Čaijai - saules sievai. Tā kustība ir ļoti lēna, tāpēc to sauc par ‘Šaneščaru’ – to, kas lēni kustas. Indiešu astroloģijā Saturns tiek uzskatīts par negatīvu planētu, bet tā beidzamā ietekme tomēr ir laimi nesoša. Burtiski iemetot cilvēku nelaimēs un postā, Saturns galu galā tādā veidā glābj viņu. Saturnu uzskata par visspēcīgāko planētu, tas pārvalda Zodiakālās Mežāža un Ūdensvīra zīmes. Saturna dārgakmens ir Zilais Safīrs. Tas pārstāv rietumu virzienu.

Zilais safīrs ir alumīnija un skābekļa savienojums. Pateicoties vieglam kobalta piemaisījumam tas iegūst savu zilo krāsu. Tas ir Kurundanu dzimtas akmens. Tas sastopams zilā, debesu zilā, rožainā un baklažāna krāsā. Vislabākie zilie safīri nāk no Kašmiras provinces, bet mūsdienās tie nav pieejami, jo vietējā valdība ir slēgusi zilā safīra raktuves. Ceilonā atrodamais zilais safīrs ir vislabākais un caurspīdīgākais, tam ir visdzidrākā krāsa. Bet Taizemē un Austrālijā atrodamais caurspīdīgais safīrs ir viszilākais.

Zilā safīra ietekme, atšķirībā no citiem akmeņiem, izpaužas ļoti ātri. Tā nēsāšana ir pierādījusi sevi kā ļoti efektīva, akmens iznīcina slimības, labo kļūdas, atpesta no bēdām, nabadzības, vairo labklājību, spēku, slavu, uzlabo dzīves kvalitāti un dāvā pēcnācējus. Zilā safīra nēsāšana palīdz atgūt arī zaudētās mantas vai īpašumus. Tomēr tas tiek uzskatīts par nelabvēlīgu, jo šis akmens var arī visas cilvēka pūles un darbības padarīt neauglīgas, sagraut it visu, pie kā ķeras tā valkātājs. Zilo safīru iesaka nēsāt pārvadātājiem, nekustamo īpašumu dīleriem, darbuzņēmējiem, dzirnavu un fabriku īpašniekiem, mašīnu pārdevējiem, melnstrādniekiem, ielu torgotājiem, policistiem, pašvaldību darbiniekiem un finansistiem.

Pastāv uzskats, ka tas nomierina cilvēka sirdi, īpaši, ja atrodas sirds apvidū. Budistu mūki tic, ka tas aizdzen ļaunas domas un nomierina prātu, padarot rāmu arī pašu cilvēku. Tas atbrīvo sievietes no netikumības un iedibina stingras morāles normas. Zodiaka apļa Mežāža un Ūdensvīra zīmes pārstāvji var nēsāt zilo safīru bez bažām. Tas nekad viņiem nenodarīs neko ļaunu. Tas jānovelk, ja mainās tā krāsa vai, ja tajā rodas plaisa, tas ir brīdinājums valkātājam, ka viņam jānomaina safīrs pret citu akmeni.

Tas jāiegādājas vakarā. Tā svaram jābūt vismaz 3 Ratti (360 mg). Jo lielāks tā svars, jo spēcīgāka akmens iedarbība.

Kā pareizi nēsāt safīru? Šī dārgakmens svaram jābūt vismaz 3 Ratti (360 mg). Zilais safīrs ir jānēsā iestrādāts sudrabā, piecos metālos vai dzelzī. Piektdienas dienā gredzens ir jāieliek vara traukā, kas pilns ar ūdeni. Divas stundas pirms saulrieta šis ūdens ir jāizlej uz spēka koka saknēm, skaitot aktivizācijas mantru un jāuzvelk uz vidējā pirksta.

Ir jālūdz Saturnam dāvāt vislabākos rezultātus un palīdzēt tikt galā ar grūtībām, kas var sagaidīt nākotnē. Templī atbilstoši savām iespējām, ir jāziedo sāls, sinepju eļļa, ziepes, tējas lapas, nauda (Dakšina) un jālūdzas, lai zilais safīrs ir žēlīgs pret nēsātāju. Vīriešu kārtas bifelis ir jāpabaro ar zaļām lapām un kokvilnas sēklām, Šivlinga ir jāskalo pienā.

Tas iedarbojas uz cilvēku piecus gadus kopš uzvilkšanas brīža.

Zilo safīru iesaka nēsāt cilvēkiem, kas dzimuši jebkura mēneša 8, 17 un 26-ajā datumā un tiem, kas dzimuši laika posmā no 15-ā janvāra līdz 14-am martam vai, kuru laimīgais cipars ir 8.

Ja nav iespējas iegādāties zilo safīru, to var aizvietot ar pusdārgakmeņiem, piemēram, ametistu, Bangkokas zilo safīru, sangnili un citiem. Jāatzīmē, ka šie pusdārgakmeņi ir vēlamāki, jo tie nekad nekaitē to nēsātājiem.

Rahu un tā dārgakmens Hessonīts (Gomeds)

Atšķirībā no citām saules sistēmas planētām Rahu un Ketu nav gaismas masa. Daži zinātnieki uzskata tos par čandrapati, daži sauc tos par zemes ēnām. Vēl kādi Rahu sauc par Ziemeļpola ēnu, bet Ketu par Dienvidpola ēnu. Par spīti visiem augstāk minētajiem faktiem, Rahu un Ketu spēcīgi ietekmē cilvēku un pārējās būtnes. Tāpēc Rahu- Ketu klātbūtni nevar ignorēt.

Kaut arī Rahu nepārvalda nevienu zodiaka zīmi, to saista ar Jaunavas zīmi, neskatoties uz to, ka Jaunavu faktiski pārvalda Merkurs. Rahu akmens ir Cirkons (Gomeds). Tas atrodams Biharā, Orrisā Indijā un Ceilonā. Tam var piemist arī neliels medus tonis un tumšas nokrāsas.

Ja cilvēka horoskopā Rahu ir spēcīgs, tas izraisa tādas saslimšanas kā garīgie traucējumi, vēdera kaites. Šādam cilvēkam Rahu liek šķēršļus biznesā un dzīvē, cilvēkam pastāvīgi trūkst naudas, viņam ir neizdevusies laulības dzīve, vīrs un sieva bieži strīdas, ir iespējama šķiršanās, mokoši nakts murgi.

Akmeni iesaka nēsāt tiem, kas vēlas gūt panākumus tieslietās,valsts pārvaldes darbā, politikas jomā, azartspēlēs vai jebkādās antisabiedriskās, nelegālās darbībās. Ienaidnieki nespēj stāties pretī Gomeda valkātājam.

Kā pareizi nēsāt akmeni?Tam jāsver vismaz 4 Ratti (480 mg). Pirms uzvilkšanas tas jānoskalo Gangas ūdenī un nevārītā pienā. Tam jābūt iestrādātam sudrabā vai piecos metālos, tas jānēsā uz vidējā pirksta, sestdienā pēc saulrieta noskaitot aktivizācijas mantru.

Pēc tam templim jāziedo sezams, sinepju eļļa, zilas drānas, segas un nauda savu iespēju robežās, zirgs ir jāpabaro ar zāli, bet čūska ar pienu. Gomeds (Hessonīts) iedarbojas uz tā nēsātāju 3 gadus kopš uzvilkšanas brīža. Tas labvēlīgi ietekmē tos, kas dzimuši laika posmā no 15-ā februāra līdz 14-am martam, kā arī cilvēkus, kuru laimīgais cipars ir 4.

"Katrs darbs prasa kādu piepūli.

Nekad priekšlaicīgi nepadodies. Pūlies līdz nāk uzvara.’

"Ne viss labais vienmēr ir patīkams, bet ir arī dažas nodarbes, kas ir vienlaikus gan labas, gan patīkamas.”

"Nebēdz. Droši skaties pasaulē un saņem tās sitienus. Lai pasaule gāž tevi gar zemi atkal un atkal. Tā visa mērķis ir Ego iznīcināšana.”

Ketu un tā dārgakmens Kaķacs

Rahu un Ketu ir vienoti. ‘Šri Bhagvata Purāna’ stāsta, ka nektāra krūka bija viena no tām lietām, kas radās pēc jūras sakulšanas. Kad dievi un dēmoni nonāca konfliktā nektāra dēļ, Dievs ‘Višnu’ pārvērtās visskaistākajā un valdzinošākajā sievietē Mohini, kas sāka dalīt nektāru gan vieniem, gan otriem, bet gudrais dēmons Rahu, Viparčittas un Šimikas dēls atklāja, ka Višnu Mohini formā darbojas negodīgi. Mohini dieviem deva nektāru, bet dēmoniem vīnu. Tad Rahu, apvilcis dievu drānas, apsēdās starp viņiem. Tiklīdz viņš izdzēra nektāru, Mēness un Saule ieraudzīja, ka starp dieviem sēž dēmons Rahu. Viņi informēja Dievu Višnu, kas mēģināja nocirst dēmona galvu, bet tas jau bija kļuvis nemirstīgs pēc nektāra izdzeršanas. Tā abas Rahu daļas, viņa galva un ķermenis kļuva par diviem atsevišķiem dēmoniem. Galvu sauca par Rahu, bet ķermeni par Ketu. Dievs Višnu aizsvieda Rahu un Ketu dažādos virzienos. Abas šīs planētas atrodas 180 grādu attālumā viena no otras. Tāpēc starp Rahu un Ketu, Mēnesi un Sauli valda pastāvīgs naids un tie abi uzbrūk mēnesim un saulei. Šo uzbrukumu sauc par mēness un saules aptumsumu.

Ketu pārvalda zodiaka Zivju zīmi, kaut arī faktiski pār šo zīmi valda Jupiters. Planētas Ketu dārgakmens ir kaķacs. Šis akmens sastopams vairākās krāsās. To raksturo baltas līnijas, kas tiešām atgādina kaķa aci un tas atrodams Indijas dienvidos, Ceilonā, Brazīlijā, Ķīnā un daudzās citās valstīs.

Cilvēkiem, kas atrodas negatīvajā Saturna, Rahu un Ketu ietekmē, ļoti palīdz kaķacs. Kaķaci iesaka nēsāt, ja ir kādas problēmas vai šķēršļi biznesā, bailes no negadījumiem, ir slēgti visi ceļi uz veiksmi un panākumiem.

Kaķacs nēsāšana dod spēku, drosmi, prieku, baudu un svētlaimi un labklājību, akmens atbild par zēna piedzimšanu. Kaķacs ne tikai pasargā no ienaidniekiem, bet arī nes uzvaru pār tiem. Valda uzskats, ka akmens iznīcina bēdas, trūkumu, slimības, nelaimes, sargā no ļaunajiem gariem, slepeniem ienaidniekiem, valsts līmeņa sodiem. Kaķacs palīdz atgūt zaudētu naudu, kas ilgi turas pie kaķacs nēsātāja. Kā pareizi nēsāt kaķaci?Akmens svaram izstrādājumā jābūt vismaz 3 Ratti (363 mg). Jo tas ir lielāks, jo lielāka akmens ietekme. Tam jābūt iestrādātam sudrabā vai piecos metālos un pirms uzvilkšanas uz vidējā pirksta, ir jānoskaita aktivizācijas mantra.

Kaķacs nēsātājam ir jāziedo templim dzelzs un pelēkas drānas, ar savām rokām jāpabaro govs ar maizi. Akmens iedarbojas uz nēsātāju 3 gadus kopš tā uzvilkšanas brīža.

"Klusi dzirdiet katru. Pieņemiet to, kas labs, bet noraidiet un aizmirstiet slikto. Tāda ir prātīga dzīvošana.”[18]

GREDZENI UZ ROKAS PIRKSTIEM

ĪKŠĶIS (MARSS) – pamodina cilvēkā vēl vairāk emociju un nostrādā kā palaišanas mehānisms milzu enerģijai – it sevišķi seksuālajai.

RĀDĪTĀJPIRKSTS (JUPITERS) – uguns stihija (enerģija, spēks, griba). Pauž apdomīgumu un valdnieka cienīgu cēlumu, nelokāmu saimnieka gribu un hiperaktivitāti, viņa lepnumu un tieksmi dominēt it visā.

VIDĒJAIS PIRKSTS (SATURNS) – matērija. Simbolizē galanti paustu pašcieņu un lepnumu labā nozīmē, veselīgas ambīcijas un pieņemamu pašapmierinātību. Lai stiprinātu saikni ar senčiem, šajā pirkstā nēsā mantotas dzimtas dārglietas. Nereti gredzens kalpo par zīmi tam, ka cilvēks rāmi pieņem savu likteni, tic augstākai sūtībai un karmas likumiem. Gredzens palīdz mazināt bēdīgos likteņa pavērsienus un atsvabina apziņu, paverot tai plašākus apvāršņus.

ZELTNESIS (SAULE) – gaisa stihija (attiecības, sakari). Saasina jūtas, kā arī signalizē, ka cilvēkam ir attīstīta jušanas spēja un smalki organizēta dvēseles pasaule. Norāda uz mierīgu, racionālu attieksmi pret apkārtējo pasauli bez liekām kaislībām. Pirkstā plūst enerģija, kas ietekmē gan prātu, gan zemapziņu, attīra dvēseli un veicina gaišredzību. Visas problēmas kļūst redzamas, noslēpumi atklājas, cilvēku ir gandrīz neiespējami piemānīt un maldināt, viņš apkārtējiem gluži redz cauri. Cilvēkam palielinās prasme lēmumu pieņemšanā rīkoties loģiski un konsekventi, viņš spēj argumentēt savus spriedumus, mazinās lieki emociju uzplūdi, un retāk piemeklē šaubas.

MAZAIS PIRKSTS (MERKURS) – ūdens stihija (emocijas, jūtas, tradīcijas). Neordināra personība, radoša domāšana un ar sabiedrības uzspiestiem tabu neiegrožotu skatījumu uz šķietami ikdienišķām lietām. Spilgta, ar izteiktu individualitāti apveltīta harizmātiska personība, kas spēj iziet ārpus standartu rāmjiem. Viegli, brīvi un pat eleganti spēj atkāpties no vispārpieņemtiem, taču liekulīgiem noteikumiem. Gredzenu šajā pirkstā valkā patiesi radoši cilvēki, kas izjūt nepieciešamību aizsargāt savu viegli ievainojamo sirdi no pāridarījumiem un greizsirdības, naidīguma un nenovīdības, skaudības un miesaskāres.

R. Pankratovs „Dārgakmeņu mistiskā nozīme”[24]

Akmeņi kuri nedrīkst būt kopā!

Pamata princips, kā tiek noteikta akmens neatbilstība vienam pret otru ir enerģētika, ko tajos rada piederība planētām, kuras savās frekvencēs nesakrīt!

Ametists un Smaragds- nedrīkst atrasties kopā pat uz viena cilvēka ķermeņa.
Pērles un Safīrs- ja ir ļoti liela nepieciešamība, tad tikai sudraba ietvarā.
Topāzs un Dimants.
Hrizoprāzs un Serdoliks.
Hematīts un Serdoliks.
Hematīts un Dzintars.
Kalnu kristāls un Topāzs.
Nefrīts un Jašma.
Rubīns un Dzintars.
Rubīns un Obsidiāns.
Oniks un Citrīns.
Rodonīts un Cirkonijs.
Cirkonijs un Morions.
Turmalīns un Granāts.

Šis ir neliels saraksts, kurā iespējams aplūkot, minerālu kombinācijas, kuras savā starpā ir "nedraudzīgas", attiecīgi mijiedarbojoties ar Jums, iespējams radīs enerģētisku "apjukumu"! Jo kā viens tā otrs akmens, darbosies savam nolūkam, kas minētajos var būt arī pretēji vērsti!

Saraksts, protams, nav pilnīgs, tāpēc neaizmirstam par iekšējo balsi![33]

Minerāliem ir enerģētiskais lauks, kurš saskaroties ar cilvēka enerģētisko lauku sāk mijiedarboties.

Minerālu īpašības, enerģētika un iedarbība veidojās no: planētu spēka, ķīmiskā sastāva un krāsas. Visi minerāli savā veidošanās procesā nokļūst katras planētas ietekmē. Zemes kodols ir centrs, bet nākamie slāņi planētu orbītas. Seismologi izdala septiņus slāņus neskaitot pašu zemes kodolu, bet ezotērikā tiek izdalīti astoņi slāņi:

 • 1. slānis - kodols- Saule
 • 2. slānis - Merkurs, tā slānis līdzīgs Saulei
 • 3. slānis - Venēra, tā piešķir minerālam krāsu
 • 4. slānis -Zeme, veido ķīmisko sastāvu un īpašības
 • 5. slānis - Mēness, visšķidrākais slānis
 • 6. slānis - Marss, šajā slānī veidojas magma
 • 7. slānis - Jupiters, visplašākais slānis
 • 8. slānis - Saturns un Plutons- zemes garoza. Saturns- zemes likumi un gara stiprība, Plutons- mirušo valstības valdnieks un kolektīvās gribas simbols.

Astromineraloģija pēta noteiktā akmens mijiedarbību ar cilvēku, sniedzot minerālu astroloģisko interpretāciju, norādot vai konkrētajai zīmei- cilvēkam ir ieteicams vai gluži pretēji nepieciešams izvairīties valkāt kādu akmeni. Astromineraloģijā būtisks ir minerāla rašanās laiks, enerģētiskais lauks un ķīmiskais sastāvs. Akmeņi tiek apskatīti balstoties uz zodiaka trīsstūriem, kas atbilstoši četrām stihijām, trīs zodiaka krustiem, mēness dienām un „in - jaņ” principa. Caurspīdīgajiem akmeņiem ir „Jaņ” sākums, bet „In” necaurspīdīgajiem, tādējādi caurspīdīgie un puscaurspīdīgie ir saistīti ar Uguns un Gaisa stihiju, bet necaurspīdīgie- Zemes un Ūdens stihijām. Balstoties uz astromineraloģiju izvēloties minerāli būtu jāseko planētu draudzībai vai nesavienojamībai, tādējādi rotaslietās nebūtu savienojams: ametists ar smaragdu, topāzs ar dimantu, cirkons ar morionu, hrizoprāzs ar serdoliku, onikss ar citrīnu, nefrīts ar jašmu, rodonīts ar cirkonu, hematīts ar dzintaru, hematīts ar serdoliku, turmalīns ar granātu, rubīns ar dzintaru, rubīns ar obsidiānu un kalnu kristāls ar topāzu. Interesējoties par astronineraloģiju noteikti pamanīsiet, ka atsevišķi minerāli, piemēram, kalnu kristāls, rubīns, ametists un citi atbilst divām vai pat vairākām planētām. Tas skaidrojams ar to, ka minerāla sastāvā gandrīz vienmēr ir vairāki elementi. Jaunākie pētījumi liecina, ka pat dimanta sastāvā ir ne tikai elementu piemaisījums, bet arī metālu- sudrabs, dzelzis un niķelis. Dabā nav sastopami divi vienādi akmeņi. Katrs akmens sevī nes tās vietas „zīmogu”, kur tas radies. Divi viena veida akmeņi, kas iegūti dažādās vietās būs atšķirīgi. Tamdēļ minerālus nebūtu strikti jāsaista ar kādu vienu konkrētu planētu.

Izvēloties akmeņus vai rotaslietas ar akmeņiem nevajadzētu sevi ierobežot sekojot astromineraloģijai vai kādai citai sistēmai. Ja minerāls, kas ir piemērots balstoties uz astromineraloģiju Jūs neuzrunā un nerodas organiska sajūta, ka tas ir „īstais”, tad to nevajadzētu iegādāties. Izvēlētajam akmenim ir jāraisa pozitīvas emocijas, ja tas rada diskomfortu, tad tas viena vai otra iemesla dēļ nav Jums piemērots - meklējiet to, kas uzrunā!

Planētas un minerālu krāsas

 • Saule - bezkrāsaini, zeltaini, caurspīdīgi, sarkani, mirdzoši minerāli;
 • Mēness - pienbaltie, zaļganīgi, var būt slāņaini minerāli vai ar ieslēgumiem;
 • Merkurs - visi dzelteno toņu minerāli;
 • Venēra - zaļie, violetie un rozā minerāli;
 • Marss - asins krāsas minerāli;
 • Jupiters - zilas un violeti- zilas krāsas minerāli;
 • Saturns - melnie un melnbaltie minerāli;
 • Hīrons - pelēkie un gaiši zaļganie minerāli;
 • Urāns - zilie un pelēkzilie minerāli, kaut gan izteiktu Urāna akneņu nav, bet par tādiem tiek uzskatīti akmeņi, kuros mijas varavīksnes nokrāsas.
 • Neptūns - zaļie, zili zaļie minerāli, jūras zaļie, mirguļojošie ar spīdumiņiem;
 • Plutons - caurspīdīgie un necaurspīdīgie brūnie un sarkanbrūnie minerāli;
 • Prozerpina - oranžas un dzeltenzaļas krāsas minerāli.

Planētas un minerāli

 • Saule - dimants, avanturīns, rubīns, dzintars u.c.
 • Mēness - opāls, mēnessakmens, akvamarīns, berils, pērles, korallis, selenīts, kalnu kristāls, ahāts, baltais turmalīns u.c.
 • Merkurs - topāzs, smaragds, ahāts, hrizolīts, tirkīzs, ametists, peridots u.c.
 • Venēra - safīrs, malahīts, amazonīts u. c.
 • Jupiters - tirkīzs, safīrs, lazurīts, zilais topāzs u.c.
 • Marss - rubīns, asinsakmens, jašma, granāts, karneols, sarkanais ahāts u.c.
 • Saturns - onikss, gāgāts, morions, melnbaltais saronikss u.c.
 • Neptūns - akvamarīns, mēness akmens, kalnu kristāls, žadeīts
 • Urāns - ugunīgais opāls, labradorīts u.c.
 • Plutons - topāzs, jašma

Mēneši un akmeņi

 • Janvāris – granāts;
 • Februāris – ametists;
 • Marts - asinsakmens, akvamarīns;
 • Aprīlis – briljants;
 • Maijs – smaragds;
 • Jūnijs - pērles, mēnessakmens;
 • Jūlijs - rubīns;
 • Augusts - sardoniks, peridots;
 • Septembris – safīrs;
 • Oktobris - opāls, rozā turmalīns;
 • Novembris - topāzs, citrīns;
 • Decembris - tirkīzs, cirkons.

Stihijas un akmeņi

 • Uguns: pilnīgi caurspīdīgs akmens:
  • Auns - briljants,
  • Lauva – rubīns,
  • Strēlnieks – safīrs.
 • Zeme: necaurspīdīgi akmeņi, vienkrāsaini, cieti un bez ieslēgumiem:
  • Vērsis - „krokodila akmens” no ahātu dzimtas.
  • Jaunava - jašma (sarkanā).
  • Mežāzis - marions.
 • Gaiss: puscaurspīdīgie akmeņi:
  • Dvīņi - serdoliks (sarkans),
  • Svari - ametists,
  • Ūdensvīrs - hrizoprāzs (zaļā).
 • Ūdens: akmeņi, kuri maina krāsu vai tajos ir redzamas krāsu pārejas:
  • Vēzis - selenīts (mēness akmens),
  • Zivs – opāls,
  • Skorpions – aleksandrīts.
[33]