Sarkanā jašma (Red Jasper)

Sarkanā jašma – godīguma un taisnīguma akmens. Stiprina (uzlabo) atbildības sajūtu, līdzjūtību. Palīdz aizsargāt no negatīvām enerģijām un briesmām (tai skaitā no nakts briesmām). Negācijas aizraida atpakaļ sūtītājam. Iezemē enerģiju. Palīdz ieskatīties grūtībās. Nomierina emocijas, stabilizē un attīra auru. Balansē enerģiju ķermenī. Mēdz pielietot seksuālajā maģijā.

Var pielietot, lai veicinātu organisma traucēto funkciju stabilizēšanos, īpaši diabēta gadījumā. Palīdz attīrīt aknas un asinis, apturēt asiņošanu, nomierināt seksuālo agresiju. Uzlabo ožas sajūtu. Piemīt pretiekaisuma efekts, spēcina imūnsistēmu. Labvēlīgi ietekmē sieviešu reproduktīvos orgānus. Stimulē sirdsdarbību un asinsriti.

[3]

Tas ir mierīgas un labklājības pilns mājas talismans, kurā valdīs kārtība un harmonija visās dzīves jomās. Jašma aizsargā tā īpašnieku no negatīvās ietekmes un atttīra telpu no visiem un visa nepiederošā. Kā arī Jašma ir akmens - amulets zinātnes ļaudīm, ceļotajiem, pētniekiem un visiem tiem, kas tiecās pēc zināšanām jebkurās formas un izpausmēs.

Jašma- tas ir skaistuma, elegances un bagātības talismans. Jašma- lielisks un nesavtīgs enerģijas ziedotājs, bet lodveidīgas akmeņu formas ietekmē enerģijas uzkrājumu. Jašma – tas ir lielisks aizstāvis tiem, kuri ir dārgi akmens īpašniekam, sevišķi ja to nemanāmi ieliek viņu kabatā, somā... Jašma var arī aizsargāt svarīgus dokumentus un konfidenciālo informāciju. [22]

Sarkanā jašma stimulē sirds darbību un asinsriti, apstādina asiņošanu, ārstē sieviešu slimības, aktivizē iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbību. Uzlabo potenci. Noņem aknu un žultsvadu blokus.

Ķīniešu dziednieki jašmu uzskata par vienu no svarīgiem farmakoloģiskiem līdzekļiem, lai attīrītu iekšējos orgānus.

Vienīgais akmens, kas noņem visu negatīvo enerģētiku, kuru jau uzkrājis organisms. Tas aizsargā no ļaunas acs un ļaunajiem spēkiem. Aizsargā no neauglības, piešķir drošsirdību un pārliecību uzvarā, paaugstina kopējo tonusu. Izstrādājumi no jašmas noņem nogurumu, pat ja tikai atrodaties telpā, kur tie ir. Zaļas nokrāsas jašma paasina intuīciju, mazina depresiju, koncentrē uzmanību un atver acīm neredzamo .

Uzlādē cilvēku ar pozitīvu enerģiju, tādēļ ir ļoti derīgi nēsāt izstrādājumus no šī akmens. Lai mājā valdītu miers un harmonija, vajag telpās turēt vāzes un lādītes no jašmas. Tas aizsargā mājokli no skaudības, niknuma un apkārtējās pasaules citām negatīvām ietekmēm. Daudzās valstīs uzskata, ka jašma piesaista mājā veiksmi, laimi un pārticību.

Maģisku akmeņu īpašību pazinēji apgalvo, ja nemanot ielikt kabatā dārgam cilvēkam jašmas gabalu, tad tas aizsargās viņu no nepatikšanām, noskaušanas un tumšajiem spēkiem.

Ceļotāju, alķīmiķu un zinātnieku talismans. Lode no šī minerāla ir spējīga atturēt no neapdomīgas rīcības. Ovāli akmeņi uzlādē ar kosmisko enerģiju. Neapstrādāts akmens nes veiksmi un aizsargā no skaudības. [9]

 • Piemīt stabilizējoša, sazemējoša, enerģiju atraisoša iedarbība
 • Veselības akmens, kas tīra un stiprina auru
 • Nodrošina sapratni visos līmeņos, palīdz apjaust problēmu pirms tā kļūst apgrūtinoša un
 • Labs akmens šamaniskajiem un astrālajiem ceļojumiem
 • Aizsargā no fiziskiem draudiem un palīdz briesmu situācijās
 • Iezemē enerģiju un stiprina pamatčakru
 • Sekmē pašapziņu un iedrošina uz rīcību
 • Palielina seksuālo enerģiju, uzlabo ožu
 • Lielisks akmens, kas atbalsta ikdienas darbos
 • Izmēģiniet vannā kopā ar zaļo avanturīnu

Ārstnieciskās īpašības

 • Regulē ķermeņa metabolismu un palīdz atgūt fizisko spēku, īpaši slimības laikā
 • Var palīdzēt apturēt asiņošanu, it īpaši deguna
 • Aktivizē asinsriti, stimulē sirdsdarbību un sasilda ķermeni
 • Nostiprina un tīra asinsrites sistēmu, palīdz attīrīt aknas
 • Normalizē miegu, atbrīvo no bezmiega un murgiem
 • Uzlabo atmiņu
[26]
Krāsa Sarkana[5][4]
Čakra 1. saknes Muladhara[3][4][5], 2. krusta kaula, sakrālā[3]
Stihija Uguns[26]
Zodiaks Strēlnieks (Sagittarius)[5], Skorpions (Scorpio)[3][4][5], Vērsis (Taurus)[3], Auns (Aries)[3][4]
Planētas Merkurs[5], Saturns[5], Venēra[5]
Ercengelis Camuels[3]
Enerģija Aizsardzības[5], Dziedināšanas[5]
Kaites Zarnu trakts[33], Vārgums[4], Vemšana[9], Vēnu paplašināšanās[9], Vēzis[4], Urīnpūšļa slimības[9], Paaugstināta temperatūra[4], Fiziskais spēks[4], Seksa tieksme[4], Reibonis[4][4], Nelaba dūša[9], Menstruācijas[4], Kuņģis[9], Gremošana[9], Gremošanas traucējumi[4], Pārēšanās[9], Dzemde[4], Dzīvotspēja[4], Bulīmija[9], Aknas[33], Aknu slimības[4], Asinsrite[4], Asinsrites sistēma[33], Atlētikas spējas[4], Fiziskā aizsardzība[4], Zems asinsspiediens[4]
Emocionālā ietekme Sagatavotība[4]
Garīgā ietekme Kundalini enerģija[4], Sapņu atmiņa[4]
Dzimšanas akmens Februāris[5]
Minerālu klase Silikātu minerāls[4]
Ķīmiskā formula SiO2 + Fe,O - Silīcija dioksīds ar dzelzs oksīdu[4]
Atradnes Brazīlija[4], Indija[4], Izraēla[4], Ķīna[4], Madagaskara[4], Peru[4]