Ieva Zeidmane

Ieva stāsta par sevi:

Esmu...Latvijas Republikas netradicionālās medicīnas asociācijas biedre(Hirudoterapijas sekcija - med. dēles)

Sākot no 1998. gada sešas reizes esmu bijusi budistu klosteros Šrilankā(Theravadas budisma novirziens), apguvusi VIPASANA meditāciju kursu individuāli, kā arī grupu veidā.

Šrilankā esmu ieguvusi un papildinājusi pieredzi ājurvēdas masāžu tehnikā un ķermeņa attīrīšanas un atjaunošanas zinībās.

Esmu apguvusi rituālās dziednieciskās terapijas fiziskā, emocionālā un garīgā ķermeņa attīrīšanai un harmonizācijai.

Esmu pabeigusi Eriksona universitātes filiāles kursu NLP Latvijā 1998. gadā pie Sergeja Kapicas.

Mācījusies pie dr .A.Kaneles par akmeņu(dārgakmeņu, pusdārgakmeņu) - kristālu nozīmi un praktisko pielietojumu dziedniecībā, ko izmantoju praksē.

2002. gadā Latvijā apguvu ājurvēdas pančakarmas dziedināšanas kursu pie dr. I.Ābeles, šīs iemaņas vēlāk papildināju Šrilankā.

No 2003. gada darbojos hirudoterapijā (ārstniecībā ar dēlēm).

2014. g. sākumā papildināju zināšanas dziedniecības skolā ,,Ekvuss Censonis,, Taroloģijas specialitātē (pareģošana un rituāli ar Taro kārtīm).

Enerģētiski attīru telpas, nosaku vēlamās un nevēlamās uzturēšanās vietas telpā.

Problēmas, kurām vislabāk varu palīdzēt:

  • Ājurvēda - muguras sāpes, locītavu sāpes, galvas sāpes paaugst. asinsspiediens, hronisks nogurums, stress...
  • Hirudoterapija - sirds-asinsvadu slimības, ginekoloģija, prostatīti, hipertonija, aknu saslimšanas (alkohola atkarība), vēnu saslimšanas, migrēna, augoņi, strutaini iekaisumi, sāpju mazināšana, kopējai organisma energosistēmas un labsajūtas uzlabošanai, skaistumkopšanai.
  • Rituālā terapija - (enerģētiskā līdzsvarošana + terapija ar kristāliem) - enerģētisku bloķējumu likvidēšana, atbrīvošana, stresu mazināšana, savstarpēju attiecību psiholoģisku bloķējumu mazināšana vai likvidešana. Slimību, kas veidojušās no enerģētiskiem (domu) bloķējumiem mazināšana vai likvidēšana. Alkohola atkarība (ja cilvēks pats to vēlas).
  • Taroloģija-psiholoģisku un sadzīves problēmu risinājumi.
[12]