Mars

Gredzens uz īkšķa (Marss)

Gredzeni uz īkšķiem ir ievērības cienīgi, vēl jo vairāk, ja rokas ir vīrieša. Ar šo pirkstu līdzīgi autostopētājiem, tiek dots signāls „lūdzu uzmanības!”.

Psihologi uzskata, ka galvenā nozīme gredzenam uz šī pirksta ir simbols, pašapliecināšanās jel kādiem veidiem, visizteiktāk seksuālajā plānā.

Šāds viedoklis valda jau daudzus gadsimtus, pēc vēstures datiem - senie romieši īkšķi uzskatīja par fallusa simbolu, attiecīgi uz to vilka lielus metāla gredzenus, lai nosargātu savu vīrietību!

Šis pirksts tiek saistīts ar planētu Marsu. Gredzens uz Marsa pirksta raksturo ekspansīvu un emocionālu cilvēku ar spēcīgu enerģētiku. Šis cilvēks ir spējīgs sarunāt tādas lietas, ko apkārt esošie atcerēsies vēl ilgi, kā ļaunu murgu. Attiecīgi, pārliecināt par kaut ko šādus cilvēkus ir pilnīgi lieka laika šķiešana, ja tas neatbildīs šī cilvēka paša uzskatiem!

Taču nevajadzētu bīties, ja kāds uz tikšanos ar Jums ierodas ar lielu gredzenu uz īkšķa, visdrīzāk šīs cilvēks vēlas sevi savaldīt un padarīt sarunu ar Jums pēc iespējas harmoniskāku. Ja gredzeni ir uz abiem pirkstiem, tad šis cilvēks vienalga kādiem līdzekļiem vēlas ar Jums atrast kopīgu valodu.

Pēc dažādu nozaru pārstāvju viedokļiem, cilvēks uz šī pirksta izvēlās nēsāt gredzenu, galveno kārt, kā simbolu vēlmei pašapliecināties apkārtējā sabiedrībā![33]

Komentāri
Pievienot komentāru