Dimants (Алмаз)

Pilnības, spēka, cilvēka ietekmes simbols. Atbrīvo no bailēm, atvaira slikto enerģiju, palīdz saglabāt domu skaidrību un cēlumu. Dod varu, apmierinājumu, bagātību, slavu, veselību, prieku, laimi, mīlestību, cerību un atturību. Nostiprina atmiņu, veicina možumu un labu noskaņojumu, prieku un mīlestību. Veicina precētā pāra uzticību. Dod ādai enerģiju, uzlabo krāsu, noņem tumšus plankumus. Var valkāt tikai tīru dimantu, ja kristālam ir piemaisījumi, tas var atnest nelaimi un slimības. Sader tikai ar zeltu. Stiprina sirdi un mīlestību. Veicina interesi par garīgu attīstību. Dod iekšēju redzi, palīdz saskatīt kļūdas un maldus, rada situācijas to labošanai. [17]

Dimants - visstingrākais no akmeņiem, tādēļ grieķi nosauca viņu par neuzvaramo ("adamas"). Eksistē pašu dažādāko nokrāsu dimanti: balti, melni, rozā, dzelteni, brūni, gaišzili un iezaļgani. Tas ir - "akmeņu cars", saules, vienotības akmens. Pastiprina citu akmeņu ietekmi un ir apveltīti ar spēcīgu dziedinošu spēku cilvēka ķermenim un garam.

Dimantu dēvē par regina gemmarum – dārgakmeņu karaliene. Tas simbolizē pilnību, tīrību, saules starojumu, nemainību, viengabalainību, neievainojamību.

Citi dimanta nosaukumi: adamants, adamas, diamants. Briliants ir caurspīdīgs mākslīgi apslīpēts dimants.

Lai apzīmētu brilianta krāsu (apstrādāta dimanta) eksistē sekojoša gradācija, kas iekļauj 12 krāsas:
 • Jaters - zilgani-balts;
 • Rivers - pilnīgi caurspīdīgs zilgani-balts;
 • Visseda tonis - tīri-balts, mazāk caurspīdīgs;
 • Visseltons - balts;
 • Top kristls — ar vieglu dzeltenas krāsas nokrāsu;
 • Kristls - ar mazliet manāmāku dzeltenu nokrāsu;
 • Verp lait — ar ļoti nelielu brūnās krāsas nokrāsu;
 • Top keip - viegli dzeltenīgs;
 • Keip - dzeltenīgs;
 • Lait jelov - gaiši dzeltens;
 • Lait braun — gaiši brūns;
 • Jelov - dzeltens.

Dimanta spēks ir atkarīgs no apstrādes, t.i. papildus izpaužas "formas efekts". Tas ir ļoti brīvības mīlošs akmens. Mīl spēcīgus ļaudis ar stingru, izlēmīgu raksturu. Atrodoties uz tāda cilvēka rokas, tas nes viņam veiksmi un laimi, novēršot no ceļa visus šķēršļus, nepatiesus un ļaunus cilvēkus. Bet vislabāk briliants darbojas tajā gadījumā, ja iegūts mantojumā (īpaši, kad viņš pāriet no mātes pie meitas, no tēva pie dēla) vai tiek uzdāvināts. Pirkt, protams, arī var, bet ne uzreiz sāks strādāt uz jums. Nepieciešams ilgi " pieradināt", labākajā gadījumā, sāks darboties pēc vairākiem gadiem, visticamāk, kad pāries mantojumā jūsu bērniem.

Uzskata, ka ''strādā'' tikai tie dimanti, kas iegūti godīgā ceļā, bez piespiešanas un vardarbības. Pretējā gadījumā dimants var kalpot negatīvi pret savu saimnieku. Nēsat dimantu noziedzniekiem kategoriski aizliegts. Un vēl – akmenim jābūt ideālam, bez ieplaisājumiem, savādāk viņš nesīs nelaimes savam saimniekam. Ļoti bīstams ir briliants ar melniem plankumiem - melno magu akmens, kas ir spējīgs atnest cilvēkam pašas briesmīgākās un negaidītākās nelaimes, izplatot savējo postošo ietekmi uz visu viņa dzimti.

Neder dimants ļaudīm nervoziem, impulsīviem. Akmens un viņa īpašnieks tādos gadījumos sāk cīnīties viens pret otru. Dimants pretojas neapdomātai rīcībai, viņu kaitina cilvēka nervozitāte un viņš sāk enerģētiski aizstāvēt savējās tiesības uz stabilitāti, piespiežot īpašnieku uz vājumu, slimībām par katru cenu.

Cienīgam saimniekam tas kalpo ienaidnieku pārvarēšanai.

Ārstnieciskās īpašības:
 • Dimants stiprina visus enerģētiskos centrus. Austrumos dimants tika izmantots kā sirds tonizējošs līdzeklis. Tam viņu vajag novietot uz nakti ūdens glāzē, bet nākamajā dienā visu šo ūdeni izdzert. Dimants sargā no kuņģa slimībām, palīdz pie nervu un psihiskajām saslimšanām (šizofrēnija, depresijas), novērš bezmiegu.
 • Viņa enerģētiskais izstarojums, īstā viņa krāsa - dziļi zila, tādēļ viņš tiek pielietots ārstēšanā ar zilu gaismu/krāsu krāsu terapijā.
 • Dimanti ar iezaļganiem atplūdiem pastiprina sievietes auglības spēju, palīdz normālai grūtniecības noritei un atvieglina dzemdības. Tie ārstē sklerozi, apopleksiju, novērš akmeņu veidošanos, nomierina migrēnu.
 • Litoterapeiti saka, ka akmens koriģē cilvēka nervu sistēmu un noskaņo viņu uz veselīgu dzīves veidu. Tādēļ viņi rekomendē izmantot šo akmens spēju, lai atbrīvotos no alkoholisma, nekontrolējamas žūpības, smēķēšanas, lai ārstētu narkomāniju utt.
 • Bez tam, dimants tiek uzskatīts par brīnišķīgu pretdrudža līdzekli, līdzekli, lai ārstētu plaušu iekaisumu, bronhītu, priekšdziedzeri, hepatītu, dažādu infekciju un locītavas saslimšanu.
 • Dimants pazemina augstu temperatūru, cīnās ar infekcijām, noņem nogurumu un aktivizē vielmaiņu.
 • Arābi uzskatīja, ka briliants ir apveltīts arī ar citām brīnumainām īpašībām, piemēram, ar spēju likvidēt no sejas vasaras raibumus.
Maģiskās īpašības:
 • Tradicionāli dimantu vienmēr uzskatīja par vīriešu akmens. Sievietes varēja sākt nēsāt dimantu tikai pēc 30-35 gadiem, kad jau ir radīta ģimene, paaugas bērni, pietiek gudrība nepadoties acumirklīgiem vilinājumiem, un visi lēmumi tiek pieņemti mierīgi un ar apdomu. Uzskatīja, ka meitenēm nēsāt šo akmeni kategoriski nedrīkst, jo viņš it kā stabilizē procesus, mazliet tos palēninot, pretojas jaunā ieviešanai, tādejādi traucē grūtniecībai un padara smagas dzemdības. Bet dimants ar iezaļganu nokrāsu, pretēji, dod sievietei auglību, saudzē bērnu vēderā un atvieglina dzemdības.
 • Dāvināt briliantu vajag ar piesardzību - tā ir mīlestības un šķīstības ķīla. Dāvājot viņu kādam, jūs uzņematies uz sevis saistības glabāt uzticību. Tāpat kā tas, kas līdzīgu dāvanu pieņem. Jo lielāks dimants, jo mazāk viņš pakļaujas cilvēkam. Uzskata, ka no dimanta baidās sātans, ka dimants izdzen grēkus.
 • Īpašniekam dimants nodrošina drosmi, prasmi pārvarēt visus šķēršļus un uzvarēt ienaidniekus, neuzvaramību cīņā, nesagraujamību, kā arī pasargā viņa ķermeni no jebkādiem bojājumiem no ārpuses.
 • Dimantus (briliantus) bieži nēsāja kā sargātājus un vēl arī tādēļ, lai izvairītos no mežonīgu zvēru uzbrukuma, īpaši ceļojumos. Dimants pasargāja no grūtsirdības, slikta garastāvokļa, niknuma un dusmām, miesaskāres un kaislībām.
 • Dimants ir apveltīts ar daudz interesantām īpašībām: viņš, piemēram, sāk spīdēt, ja uz kristālu iedarbojas ar ultravioleto vai katodu starojumu.
 • Akmens pazaudēs spēku, ja viņu nēsās grēcīgs, neatturīgs cilvēks.
 • Ja jūs nēsāsiet gredzenu ar dimantu - zeltā uz labās rokas zeltneša, tad viņš ļaus jums sajust smalko enerģiju iedarbību uz jūsu organismu. Nedrīkst nēsāt svešus gredzenus ar briliantu.
 • Kā talismanu dimantu var nēsāt uz kreisās rokas zeltneša, kā arī auskaru vai kulona veidā, lai akmens skartu ādu.
 • Cilvēks, kas nēsā dimantu, top sabiedriskāks, viņam samazinās negatīvisma izpausmes. Pats akmens veicina viņa saimnieka labāko pušu atklāsmi.
 • Dimantu uzskata par septītās čakras (Sahasraras) akmeni, kas savieno cilvēku ar augstākajiem spēkiem un Kosmosu.
 • Dimants, neskatoties uz visām savējām labajām īpašībām, ir ļoti sarežģīts un pat viegli aizvainojams. Ar viņu nekad nedrīkst rupji sarunāties, citādi sekas īpašniekam kļūs drausmīgas, akmens ļoti nežēlīgi atriebsies.
 • Šo akmens gabaliņu senatnē tika pieņemts iešūt apģērbā, šajā gadījumā dimantu uzskatīja par sargātāju no ļaunām burvestībām un ļaunas acs.
 • Dimantus apvij daudz interesantas tradīcijas. Piemēram, tika pieņemts jaundzimušo apbērt ar dimanta putekļiem, uzskatīja, ka tas padarīs bērna dzīvi laimīgāku.
 • Izvēloties laulības gredzenus, daudzi jaunlaulātie izvēlas rotas ar briliantiem, un ne nejauši. Šis akmens ir spēcīgas mīlestības un uzticības simbols viens otram, dēļ kā viņu bieži izmanto kāzu ceremonijās. Ja jaunlaulātie apmainīsies ar brilianta gredzeniem laulības ceremonijā, tad viņu laulība būs izturīga un ilga mūža, kā pats dimants.
 • Izvēloties dāvanā juvilieru greznojumus ar briliantiem, vajag ņemt vērā, kam jūs viņu grasāties dāvināt. Vīrietim vislabāk iegādāties "sievietes" akmeņus, bet sievietei - "vīriešu", tad tie atnesīs vairāk laimes. Kā noteikt starpību starp vīriešu un sievietes akmeni? Ļoti vienkārši. Vīriešu akmeņiem ir spilgtāks spīdums un atšķiras ar siltām nokrāsām, bet sieviešu briliantiem spīdums nav tik spēcīgs, un ir aukstākas nokrāsas.
 • Nēsāt briliantu īpaši labi ir 1 mēness dienā, uz rādītājpirksta, vasarā vai pavasarī. Pērk briliantu 15 mēness dienā.

Dzeltenais dimants - Saule Gaisa zīmēs. Dzeltenais briliants ir saistīts ar rituālu. Tas ir senu garīdznieku un priesteru iemīļots akmens. Pievelk pie cilvēka vispārēju mīlestību. Viņš atgrūž no cilvēka niknumu un apkārtējo naidu. Tie, kas viņu mīl, tiks atalgoti, bet tie, kas nemīl un kaļ ļaunus plānus - sodīti.

Sarkanais dimants - saistīts ar "sarkano'' maģiju - astrāla attīrīšanu, lavru iznīcināšanu, ar uzvaru pār jebkādiem astrāliem gariem. Viņš ir saistīts ar Uguns stihiju.

Aizsargā savējo īpašnieku ekstremālās situācijās. Pat, ja cilvēks nonāk masveida katastrofā, tad būs vienīgais, kas palicis dzīvs, vai arī nezināmi spēki laikus pasargās viņa no gaidāmās bēdas. Pret tādu cilvēku ir bezjēdzīgi kalt slepkavību vai iet ar ieroci rokās: sarkanais dimants novērsīs bendes šķēpu.

Zilais dimants ir saistīts ar maģiskoŪdens spēku. Viņš ir saistīts ar dzimtas noslēpumu atklāsmi, darbu pār personīgo programmu. Šo akmeni labi nēsā tiem, kas prasmīgi strādā ar savējiem ritmiem, koriģē savējā horoskopa programmu, un tikai tādi ļaudis var nēsāt gaišzilu dimantu. Ceļotāju un okultistu, priesteru, rakstnieku un pavadoņu akmens.

Gaišzilie dimanti ir saistīti ar reformatoriem, ar tiem, kam ir dota iespēja mainīt likumus. Tāds cilvēks nedrīkst apstāties, bet vajag izpausties negaidīti, asi un ne tā, ka no viņa gaida. Pat vienā vietā atrasties vairāk kā nedēļu nedrīkst, citādi būs nepatikšanas mājā.

Zaļais dimants ir viens no pašiem bīstamākajiem, tāpēc ka viņš ir ilūziju un sapņu radītājs. Tas ir - astrālo redzējumu akmens, kurš sekmē visu neparasto spēju veidošanos un attīstību. Zaļo dimantu ir divi. Viņi ir saistīti ar dzīvo un mirušo ūdeni.

Gaiši zaļais - dziednieks. Viņa ilgstoša nēsāšana ir patiešām saistīta ar cilvēka veselību un vides atveseļošanu ap viņu. Lai viss brūk apkārt, bet šim cilvēkam viss būs pilnīgā kārtībā.

Tumši zaļais dimants parādīs visu pretīgo ap jums. Neviens nevarēs jums melot, jo uzreiz nāksies par meliem norēķināties.

Brūns, sarkanbrūns dimants - viens no pašiem smagākajiem, jo cilvēkam būs jāuzņemas uz sevis liela atbildība. Bet šis dimanta veids palīdz izturēt visus pārbaudījumus.

Pelēkais dimants ir diplomātu un likumziņu akmens. Zoroastriešu tiesneši, advokāti, izmeklētāji nēsāja gredzenu ar pelēko dimantu, kurš palīdzēja lemt taisnīgi.

Rozā dimants - viens no kolektīvās enerģijas akmeņiem, saistības ar citiem ļaudīm, grupu radīšanas akmens. Viņš dod iespēju būt līderim. Labiem ļaudīm dod īpašuma apsardzes iespējas un pievelk apmaksu pēc nopelniem.

Oranžais dimants - pats radošākais akmens, domāts ļaudīm, kuri izvēlējušies sev radošu ceļu, tiem, kas dzīvo ar iedvesmu. Diemžēl, pašlaik nav oranžo dimantu.

Melnais dimants - ļoti izplatīts pašlaik. Tas ir filozofu akmens. Viņu var nēsāt tikai ļaudis ar ļoti filozofisku skatienu uz apkārtējo pasauli. Ja cilvēks nesaprot, kādā pasaulē viņš dzīvo, tad var nonākt zem tumsas varas ietekmes. Melnā dimanta nēsāšana rada cilvēkam kārdinājumu nosacījumus.

Mākslīgi izaudzētie dimanta kristāli attiecas uz pilnīgi citu akmeņu kategoriju. Tie tiek izmantoti lielākoties melnajā maģijā. Mākslīgie dimanti ir noderīgi tikai astrālās enerģijas koncentrācijai, kuru ļaudis izmanto savtīgu mērķu sasniegšanā. Tādus akmeņus var salīdzināt ar zombijiem, kas izpilda īpašnieka jebkādu iegribu, kuram tie kalpo par pavadoņiem un transformatoriem, ir cīņas un uzspiešanas līdzeklis. Ja cilvēkam ir pienācīgs potenciāls - dos viņam varu.

Gerkmaiera briliants - Nosaukumu "Gerkmaiera briliants" minerāls ieguvis no pilsētas Gerkmairas nosaukuma, kas atrodas ASV. Tas ir caurspīdīgs kvarca kristāls. Caurspīdīga minerāls, dažreiz ar iepelēkām vai brūnganām nokrāsām. Satiekas akmeņi ar tumšiem ielāsojumiem, burbulīšiem un lāsītēm. Spīdums - stiklains.

Litoterapeiti uzskata, ka akmenim nav īpašu ārstniecisku īpašību. Tomēr ļaudīm, kas dzimuši zem Vērša zīmes, viņš palīdz tikt galā ar alerģiju un augšējo elpceļu saslimšanām.

Gerkmaiera briliantu var nosaukt par savējā īpašnieka tiesnesi. Ar īpašām maģiskām īpašībām šis akmens neatšķiras (iespējams, tāpēc ka maz izpētīts), tomēr daudzi minerāla īpašnieki apgalvo, ka tikko tie iecer kaut kādu nelabvēlīgu lietu, briliants mēģina aiziet - gredzens nokrīt no rokas, izstrādājumu ar akmeni ir neiespējami atrast utt. Ir jāatzīmē, ka šis akmens ne tikai atmasko savējā īpašnieka negatīvās apņemšanās, bet arī brīdina viņu par negatīvo no citu cilvēku puses. Ja ādas apvidus, ar kuru saskaras Gerkmaiera briliants, sāk kasīties, kņudēt vai greznojums pēkšņi sāk maisīt - vajag uzmanīgi ieskatīties apkārtējos cilvēkos un atklāt ļaundari ar izņēmuma metodi: parunājot ar katru cilvēku, var ievērot, ka blakus ļaundarim sāpju izjūtas no saskares ar akmeni pastiprinās. Astrologi nedod stingras rekomendācijas par šī minerāla nēsāšanu, bet spriežot pēc Gerkmaiera brilianta īpašnieku nostāstiem, viņu vajag nēsāt visiem, lai akmens novērstu jebkādu nepareizu rīcību.

Kā talismanu vajag nēsāt ļaudīm, no kuru profesionālās darbības ir atkarīgi likteņi un ļaužu veselība, varas un likuma pārstāvjiem, ārstiem, skolotājiem utt.

Ja jūs esat pārliecināti, ka tas ir jūsu akmens, varat izmantot viņa maģisko spēku, lai atrastu savu ceļu un šķēršļu pārvarēšanai. Tam ieejiet dušā, uzģērbiet gaišu apģērbu, nodzēsiet gaismu, apsēžaties ērtāk. Dimantu ņemiet ar abām rokām, baudiet viņa skaistumu, izsakiet slavinājumu viņa spīdumam un ideālajai formai. Tad pielieciet viņu pie pieres Trešās acs apvidū, aiztaisiet acis un koncentrējieties uz domas, kam vajadzīga atbilde. Ne par ko nedomājiet, pieņemiet tikai viņa padomu.

Atcerieties, ka tiem, kas nemāk novērsties no ikdienišķām rosību domām, uzstādīt iekšējo mieru, vērsties pie dimanta ir bezjēdzīgi un pat nedroši. Neatbild viņš tāpat uz jautājumiem, kas skar mīlestību. Pabeidzot darbu, pateicieties akmenim, ietiniet viņu tumšā samtā un dodiet atpūsties 46 stundas.

Dimanta vārdojums.
Diamant, kas glabā uguns spēku!
Mirdzošs gaismas dzirkstelēm!
Tu, radītais vasaras dienas zenītā,
Izpaud savējo varenību un spēku!
Pacel savējo skatienu no ēnas dziļuma.
Lai iedegas tevī zvaigžņu uguns!
Jaunie spēki, pasaulei parādieties!
Sākumu sākums ar mūžību saskarieties,
Zvaigžņu dzirkstele uz mūžiem iededzas!
Zvaigžņu akmens - laime ar tevi,
spēks ar tevi, prieks ar tevi un jautrība!
Bēg viss negatīvs no tevis,
Izbiedēts ar degšanas varenību!
Savienojas tavs spēks ar manu (jūsu vārds),
Kļuva tas man (vārds) par aizsardzību!
Tikko gaismas stars pie tevis pieskarsies,
Tā Varenība tava par laimi manu (vārds) pārvērtīsies!

Lai notiek tā!

Vārdojumu izrunā 12 reizes pēc kārtas. Vislabāk apvārdot dimantu, kad Saule iet pa Lauvas zīmi, tad viņa ietekme būs mīkstāka un labāka. Īpaši piemērota diena vārdojumam ir svētdiena, pirmā dienas puse, Augošā mēness fāzē.

Aizsardzības vārdojums
Tu tas, kas varēja, Tu tas, kas var, Tu tas, kas mani (vārds) aizsargās!
No visiem ienaidniekiem aizsargāsi!
Ar Uguns Spēku taisi ciet,
Ar Uguns Spēku ceļu izsit!
Vārds mans spēcīgs kā akmens.

Lai notiek tā!

Dimanta mantra

Arkrong

Skaita minimums 12 reizes.

Ja skaita ar seju uz austrumiem, - dimants dos jums spēku un niknumu.

Uz dienvidiem - pašpietiekamību.

Uz rietumiem labāk nelasīt, tā kā var izsaukt traumas, nepatikšanas un pat nāvi.

Uz ziemeļiem - veselības uzlabošanai.

Dimanta dvēsele

Skaita svētdien, Saules laikā, Augošā mēnesī, kad Saule atrodas Lauvā. Zīmē trīs baltus apļus, vienu otrā, lai aiz katra varētu nolikt 3 sveces. Pirmais aplis (iekšējais) ir ķermeņa aplis(svece sarkana). Otrais aplis astrāla (svece zila). Trešais aplis (ārējais) ir gara (svece balta).

Galvā - aiz tās debess puses robežas, no kurienes jūs izsauksiet spēku. Uz četrām debess pusēm liek četru stihiju spēka priekšmetus. Apļa centrā liek dimantu.

Ja izsaucat spēku no austrumiem, - akmens jūs karsēs, dos spēku, uzturēs možumu, izturību, bet arī dos raksturam neiecietību un dusmas.

Ja no dienvidiem, - ātrāk piepildīsies domas un vēlmes, akmens atvērs jums zināšanas par Universu un par jūsu jēgu šajā iemiesojumā.

Ja no rietumiem, - gaidiet daudz nepatikšanas, bet iznākušais Spēks palīdzēs jums ātrāk sadedzināt dzimtas problēmas.

Ja no ziemeļiem, - izturīgāks kļūs fiziskais ķermenis, jūs būsiet neievainojamāki ienaidniekiem, bet tai pašā laikā jums nāksies pielikt daudz fizisku pūļu, lai jebko sasniegtu.

Ar triju pakāpju Spēku,
Ar septiņu zobenu Spēku,
Ar triju atslēgu Spēku!
Dimanta Spēks
Akmenī šajā iemiesojies!
Es (jūsu vārds) tevi atveru,
Es (jūsu vārds) tevi nosaucu par (akmens vārds),
Man (jūsu vārds) arī kalposi,
Par vairogu un spēku tev būt!
Uguns spēks, Ūdens spēks,
Zemes un Gaisa Spēki - savienojaties!
Akmenī-dimantā (akmens vārds) iemiesojaties!

Lai notiek tā!

Skaita 12 reizes pēc kārtas, nenovēršoties. Pēc tam aiztaisa enerģijas ieeju no Zemes un no debesīm un ļauj akmenim pagulēt diennakti, pirms jūs viņu lietosiet. [34]

Briljanti būtībā ir dimants, kuram ir izveidotas skaldnes, ar to arī tie atšķiras savā nosaukumā. Dimants apmēram 96- 99,8% sastāv no oglekļa, 0,2-0,3% tā sastāvā parasti ir skābeklis, alumīnijs, bors, varš, dzelzs, niķelis, titāns, cinks un citi elementi. Visretākie dimanti ir bezkrāsaini! Parasti tiem ir kādi toņi, bet ir sastopami arī spilgti dzelteni, oranži, zaļi, zili, rozā, brūni, pelēki un melnas krāsas.

Ārstnieciskās īpašības!

Jau kopš seniem laikiem cilvēki saprata, ka šis akmens nav parasts un ir spējīgs savu saimnieku izārstēt no dažādām dvēseliskām (dvēsele- psiho) problēmām, kā fobijas, depresija, nervu sabrukums. Litoterapeitu vidū valda uzskats, ka tieši dimants ir spējīgs veikt korekcijas cilvēka nervu sistēmā, un vedināt cilvēku uz veselīgu dzīvesveidu. Tāpēc tiek ieteikts šo akmeni izmantot cīņā ar alkoholismu, smēķēšanu un pat, lai cīnītos pret narko- atkarību. Dimants lieliski noder arī drudža gadījumā, plaušu iekaisuma gadījumā, pie bronhītiem, prostatas iekaisuma, hepatīta un citu infekciju gadījumā. To var pielietot, kad ir kādas locītavu problēmas.

Maģiskās īpašības!

Dimants ir pats vērtīgākais, taču tai pašā laikā pats bīstamākais akmens cilvēkam, taču tas nenozīmē, ka tas kaitēs cilvēkam, kaitēs tai gadījumā, ja pret to neizturēsies ar pietiekamu cieņu- tad tas apvainosies un radīs dažus jaunus piedzīvojumus dzīvē. Kaut arī šī īpašība piemīt daudziem akmeņiem, un pret visiem akmeņiem ir jāizturas ar cieņu. Dimantu īpašnieki, nereti min, ka šis akmens tiem sniedz drošsirdību, lemtspēju, stabilu garu, nes veiksmi, aizsargā no dažādām atkarībām, kā arī aizsargā no maģiskas iedarbības. Taču der arī atcerēties, ka dimants ir karaļu, augstāko priesteru un slavenību akmens. Tāpēc šis akmens parasti tieši šādām personībām kalpo pēc labākās gribas, bet pret parastiem cilvēkiem tas ir vienaldzīgs. Vienīgā iespēja, to ir dabūt savā mantojumā, vai arī tad ja kāds to Jums uzdāvina, tad tas sāks kalpot arī Jums, taču tas notiks ne ātrāk kā pēc 7-10 gadiem. Visu šo laiku, pareizi to lietojot, akmens pielāgosies savam jaunajam īpašniekam, un pēc tam arī ar pilnu atdevi sāks darboties.

Talismani un amuleti!

To var nēsāt uz kreisās rokas zeltneša, kaklā kā kulonu, vai arī auskaru veidā. Tas palīdzēs ikdienas gaitās, bet ar vienu nosacījumu, ja cilvēka dzīves nolūki, būs taisnīgi un godīgi. Negodīgiem cilvēkiem, tas nesīs tikai nelaimi! [33]

Dimanti – simbolizē mīlestību, palīdz būt drošsirdīgam. Ārstē imūnsistēmu. Paaugstina ķīmijterapijas un radioterapijas darbību. [20]

Ļoti saderLazurīts[17], Serdoliks[17], Tirkīzs[17]
SaderAmetists[5], Pērles[17], Smaragds[5]
NeitrālsDzeltenais topāzs (zeltītais)[17], Melnais ahāts[17]
Šaubīgii nesaderAkvamarīns[17]
NesaderTopāzs[17]
Galīgi nesaderHematīts[17], Obsidiāns[17], Onikss[17], Sardoniks[17]
Krāsa Gaiši zila[2], Zila[37][30], Gaiši zaļa[2], Zaļa[37][30], Sarkana[30], Sarkanīga[37], Rozā[2][30], Melna[2][30], Gaiši dzeltena[2], Dzeltena[37][30], Dzeltenīga[30], Brūna[37][30][2], Dzeltenbrūna[30], Bezkrāsaina[5][37][30]
Caurspīdīgums Caurspīdīgs[30], Necaurspīdīgs[30], Puscaurspīdīgs[30]
Spīdums Taukains[30]
Cietība 10[30][58]
Čakra 7. vainaga (Crown) Sahasrara[7][58]
Stihija Ūdens[7]
Zodiaks Svari (Libra)[5], Lauva (Leo)[5], Vēzis (Cancer)[5], Auns (Aries)[7][5][58]
Planētas Saule[7][5][56], Venēra[5][56]
Enerģija Aizsardzības[5], Projektīvā Jan (izdala enerģiju, aktivizē)[7][58], Spēju[5]
Gada-dienas akmens 10[5], 60[5]
Dzimšanas akmens Oktobris[5], Jūlijs[5], Februāris[5]
Ķīmiskā formula C[2]
Blīvums (g/cm3) 3,5[58][37]
Atradnes Angola[37], ASV[37], Austrālija[37], Birma[37], Botsvana[37], Brazīlija[37], Centrālāfrika[37], Dienvidāfrika[37], Gajāna[37], Gana[37], Gvineja[37], Indija[37], Indonēzija[37], Kanāda[37], Ķīna[37], Krievija[37], Lesoto[37], Mali[37], Namībija[37], Sjera Leone[37], Tanzānija[37], Venecuāla[37], Zaira[37], Ziloņkaula krasts[37], Zimbabve[37]
Komentāri
Pievienot komentāru